Nieśmiertelny Filip Rządek zawalczy dziś w Pradze! Transmisja w PPV.

0
1197

Reprezentant Kruk Gym Kalisz, Filip Rządek (16-16) w piątkowy wieczór ponownie wyjdzie do ringu. Podopiecznego Saszy Kruka los rzucił do czeskiej Pragi, a dokładnie na galę Heroes Gate 24. W Unyp Arenie Kaliszanin spotka się z reprezentantem gospodarzy, Janem Rudolfem. Gala będzie transmitowana w PPV na strponie oktagon.tv za 7,99 euro.

Filip Rządek ostatnią walkę stoczył na gali Federacji A1. W półfinale grand prix lethwei zmierzył się z Rafałem Antończakiem, który zasłabł podczas pojedynku. Wcześniej podopieczny Saszy Kruka walczył z byłym mistrzem WLC, Arturem Saładiakiem. Ponadto Rządek ma za sobą występy w organizacji King of Kings i wspomnianej Federacji A1 na zasadach Muay Thai. Weteran ponad 30 walk zawodowych walczył w całej Europie i mimo, że przekroczył już 40-stkę to nadal pali się do walki.

Jan Rudolf to doświadczony czeski zawodnik. Wielokrotnie walczył na czeskiej scenie, na której pojedynkował się min. z Tadeasem Ruzicką. Ponadto pojedynkował się z takimi zawodnikami jak: Gor Haratunyan czy uczestnik grand prix Muaythai Federacji A1, Lada Kristufek. Ponadto ma dwie walki w boksie zawodowym i doświadczenie amatorskie w kickboxingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here