Niespodzianka! Dwie dodatkowe walki na ONE: Winter Warriors II

0
964

ONE Championship na swoją ostatnia rozpiskę w 2021 roku początkowo szykowało same pojedynki MMA. Postanowiono jednak rozszerzyć transmisję o kartę wstępną, na której znalazła się konfrontacje w MT i kickboxingu. Karta ONE: Winter Warriors II zostanie wyemitowana 17 grudnia od 12:30 polskiego czasu.

Całość (która rozpocznie się już od 12:30) otworzy konfrontacja w muay thai Josepha Lasiriego i Asahiego Shinagawy. Włoch, mistrz WBC MT, wraca po ponad roku do ONE, gdzie legitymuje się bilansem 2-5. Na rozkładzie ma m.in. czołowego zawodnika organizacji Hirokiego Akimoto. Bił się m.in. z Jonathanem Haggertym czy Sam-A. Rywalizował również na ringach w Tajlandii (MAX MT, stadion Rangsit). Jego przeciwnik ma natomiast ma na koncie pojedynki na Rajadamnern i Lumpinee, a także mistrzostwo WBC. Bił się również na japońskich eventach Road to ONE, oraz Battle of Muaythai. W Tajlandii znany jest jako Asahi PKSaenchaimuaythaigym.

Na zasadach kickboxingu zmierzą się Mustapha Haida i Arian Sadiković. Marokański Włoch to były pretendent do pasa ONE do 170 funtów. W lutym 2021 uległ Regianowi Eerselowi. Zdobywał już pasy ISKA i WAKO Pro, a bił się w Kunlun Fight i Bellator Kickboxing. Jego przeciwnik natomiast w 2019 roku stoczył dwie walki w Glory. Najpierw niejednogłośnie przegrał z Mike’iem Lemaire’em, a następnie pokonał Daniego Traore. Bośniak na co dzień trenuje w Niemczech. Bił się też u czołowego niemieckiego promotora Mix Fight.

INFORMACJE I ROZPISKA GALI ONE: WINTER WARRIORS II

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here