Nong-O i Kryklia obronili tytuły na ONE: Collision Course (WYNIKI) (WIDEO)

0
956

W sobotę we wczesnych, polskich godzinach popołudniowych miała miejsce przedostatnia karta ONE w 2020 r. Na ONE Championship: Collision Course byliśmy świadkami dwóch pojedynków uderzanych o tytuły. Żaden z nich nie zmienił właściciela.

W walce wieczoru Roman Kryklia pokonał w bardzo pewnym stylu Andreia Stoicę. Ukrainiec od samego początku rządził w klatce i świetnie czuł dystans. Bardzo dobrze pracował prostymi, a także hakami na tułów. Dysponował też wyczuciem czasu, bo Stoica nie był w stanie ustrzelić go żadną z kontr. Ostatecznie po pięciu rundach walki Kryklia wypunktował przeciwnika do jednej bramki, broniąc pasa do 225 funtów w kickboxingu.

W co-main evencie Nong-O efektownie skończył pojedynek z wygranym czteroosobowego turnieju, Rodlekiem o pas w MT. O ile pierwsza odsłona nie była zbyt intensywna, tak w drugiej Rodlek podkręcił tempo, przez co obrońca tytułu zaczął się gubić. W trzeciej rundzie jednak role się odwróciły i to Nong-O zaczął się rozkręcać i składać kombinacje. W końcu przy wymianie prawy na prawy urzędujący mistrz perfekcyjnie trafił prawym prostym w szczękę i zakończył cały pojedynek.

Wyniki walk uderzanych gali ONE Championship: Collision Course (18 grudnia):

225 lbs: Roman Kryklia pok. Andrei Stoica przez decyzję – o pas KB
145 lbs: Nong-O Gayianghadao pok. Rodlek PKSaenchai Muaythaigym – o pas MT

pozostałe wyniki:
170 lbs: Marat Gafurow pok. Lowen Tynanes przez decyzję (niejednogłośnie)
145 lbs: Jusup Saadulajew pok. Troy Worthen przez decyzję
135 lbs: Yodkaikaew Fairtex pok. Tatsumitsu Wada przez decyzję (niejednogłośnie)
135 lbs: Xie Wei pok. Chan Rothana przez TKO 3R (uderzenia w parterze)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here