Nordin Ben Moh kontuzjowany. Nowy rywal van Roosmalena

0
1673

Czołowy zawodnik organizacji Enfusion, Nordin Ben Moh musiał wycofać się z zaplanowanej na 29 lutego gali holenderskiej organizacji w Eindhoven. Powodem wypadnięcia słynnego Marokańczyka z karty walk jest kontuzja, o czym poinformowała grupa RingFight Promotions, współorganizująca wydarzenie, za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Znany z ringowych wojen, jakie stoczył z Tayfunem Ozcanem, Albertem Krausem i Mohamedem Jarayą, Ben Moh miał zmierzyć się na gali w Eindhoven z byłym mistrzem organizacji w wadze do 75 kg, Nordinem van Roosmalenem. Ogłoszono już następcę Marokańczyka, którym będzie reprezentujący Belgię, Yassin Baitar.

Ben Moh ma już zaplanowaną walkę z Tayfunem Ozcanem o pas Enfusion w wadze do 70 kg. W przeszłości ta dwójka walczyła ze sobą dwukrotnie. W pierwszym pojedynku niedoszły uczestnik tegorocznej gali w Eindhoven zastopował jednego z najpopularniejszych fighterów organizacji. W rewanżu natomiast karta się odwróciła i to Ozcan zastopował przeciwnika. Rozstrzygająca trylogię walka miałaby się odbyć pod koniec roku.

Gale Enfusion od grudnia 2019 roku są pokazywane na antenie TVP Sport. Fani kickboxingu mogą oglądać je na antenie oraz na stronie internetowej telewizji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here