Nowa era japońskiego kickboxingu! Wyniki KNOCK OUT – The Reborn (WIDEO)

0
591

W sobotę 13 marca w Korakuen Hall organizacja KNOCK OUT otworzyła nowy rozdział w swojej historii. Po przejęciu przez REBELS KO stało się najpierw najważniejszą marką, a potem nastąpiło połączenie. W styczniu miała miejsce pożegnalna gala REBELS, a w marcową sobotę KNOCK OUT – The Reborn.

Zobaczyliśmy kilka dużych nazwisk. Podczas półfinału turnieju do 65 kg znany z Glory Masaya Kubo został znokautowany przez Chichiro Suzukiego.

W półfinale do 75 kg wystąpił Shintaro Matsukura. Weteran, który pamięta jeszcze czasy „starego” K-1 i turnieju młodzieżowców Krush skrzyżował rękawice z fajterem MMA, który bił się w lethwei, Koheim Tokeshim. Po absolutnej wymianie wydawało się, że będziemy świadkami dużej niespodzianki, bo Matsukura był wyraźnie podłączony, ale ostatecznie przetrwał kryzys i chwilę później posłał rywala na deski. Podczas „The Reborn” odbyły się tylko półfinały dwóch wspomnianych drabinek na zasadach K-1 („black rules”).

Matsukura vs. Tokeshi:

W Korakuen Hall mogliśmy także, a nawet przede wszystkim, obserwować pojedynki muay thai („red rules”). W dwóch głównych starciach zobaczyliśmy walkę o pas i „non-title fight” zakończony wręczeniem pasa. Haruto Yasumoto jako mistrz REBELS, miał zagwarantowany tytuł do 57,5 kg, ale trofeum otrzymał dopiero po znokautowaniu obrotówką na tułów byłego mistrza PAT Phetsili.

W walce wieczoru posiadacz pasa WPMF Eisaku Ogasawara middlekickiem skończył King Kyosuke Yasudę i zdobył tytuł KO do 55 kg.

Wyniki gali KNOCK OUT – The Reborn (13 marca, Korakuen Hall, Tokio):
55 kg: Eisaku Ogasawara pok. Kyosuke Yasuda przez KO 3R (middlekick) – MT
57,5 kg: Haruto Yasumoto pok. Phetsila Furumura Gym przez KO 2R (kopnięcie obrotowe na tułów) – MT
57,5 kg: Ryusei Kumagai pok. Takeru Owaki przez decyzję – KB
55 kg: Issei Saenchai Gym pok. Hikaru Furumura przez decyzję – MT
75 kg: Shintaro Matsukura pok. Kohei Tokeshi przez TKO 1R (ręcznik z narożnika) – KB/półfinał turnieju o pas
75 kg: Hijiri Tamura pok. Tomoki Hoshino przez KO 2R (prawy sierp) – KB/półfinał turnieju o pas
65 kg: Keijiro Miyakoshi pok. Yuki Yoza przez decyzję (niejednogłośnie) – KB/półfinał turnieju o pas
65 kg: Chichiro Suzuki pok. Masaya Kubo przez TKO 1R (ciosy) – KB/półfinał turnieju o pas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here