Nowe gale ONE w sierpniu. Miniturniej w planach

0
2037

Podczas piątkowego eventu ONE Championship: No Surrender ogłoszono dwa kolejne wydarzenia singapurskiego promotora. Wygląda na to, że w kolejnych miesiącach Bangkok będzie domem ONE. Tam tez rozstrzygną się losy przyszłego pretendenta do tytułu w kategorii do 145 funtów.

Kolejne gale ONE będą miały miejsce 14 i 21 sierpnia i będą nazywały się odpowiednio „No Surrender II” i „No Surrender III”. 28 sierpnia już wcześniej zaplanowany był event „A New Breed”, a jego kontyynuacje odpowiednio 11 i 18 września.

Podczas dwóch następnych eventów odbędzie się czteroosobowy turniej do 145 funtów. Wezmą w nim udział Saemapetch, Rodlek, Sangmanee i Kulabdam. Pierwsi dwaj zmierzą się 14 sierpnia, a dwaj kolejni tydzień później. Wygrany najprawdopodobniej rzuci rękawice urzędującemu mistrzowi MT Nong-O.

< 2022 >
Sierpień
Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
So
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
  • K-1 World GP 2022 – Fukuoka
    Cały dzień
    11/08/2022

    miejsce: Fukuoka International Center

    start: 5:00 (PL)

    transmisja: Abema.tv (+VPN)

    57,5 kg: finał turnieju
    90 kg: K-Jee vs. Seyia Tanigawa
    53 kg: Issei Ishii vs. Kazuki Fujita
    60 kg: Yuuki Egawa vs. Maki Chachai
    65 kg: Hayato Suzuki vs. Kaisei Kondo
    53 kg: Kazuki Miburo vs. Daiki Mine
    90 kg: ANIMAL KOJI Shikuwa vs. AKIRA Jr
    57,5 kg: półfinał turnieju
    57,5 kg: półfinał turnieju
    63 kg: Gonnapar Weerasakreck vs. Hiroto Iwasaki
    62,5 kg: Yuto Shinohara vs. Yuki Yoza
    57,5 kg: Fumiya Osawa vs. Dansiam Ayothaya Fight Gym
    62,5 kg: Yuma Saikyo vs. Yuzuki Satomi
    +100 kg: Hidenori Sakamoto vs. Naoto Maruyama
    67,5 kg: Kaito vs. Koki
    57,5 kg: Shuhei Kumura vs. Jawsuayai Sor.Dechaphan – ćwierćfinał turnieju
    57.5 kg: Taito Gunji vs. Facu Suarez – ćwierćfinał turnieju
    57,5 kg: Tatsuya Tsubakihara vs. Toma – ćwierćfinał turnieju
    57,5 kg: Takahito Niimi vs. Wang Junguang – ćwierćfinał turnieju
    57,5 kg: Takumi Terada vs. Ginji – walka rezerwowa turnieju
    62,5 kg: Rikito vs. Ryunosuke
    57,5 kg: Kensuke vs. Shinpei Hayashi
    51 kg: Shohei Nishibayashi vs. Taiga
    51 kg: Sochiro vs. Kakeru Nagano

12
13
14
  • Steadfast 2
    Cały dzień
    14/08/2022

    miejsce: Hulakula Centrum Rozrywki

    start: 16:00

    transmisja:

    1. -75kg Borja Ojon x Wojciech Kosowski o pas PZKB/WAKO PRO
    2. -81 kg Bartosz Dołbień x Nicolas Pistikos o pas PZKB/WAKO PRO
    3. -71kg Krzysztof Pyrka x Filip Bienias
    4. -75kg Emil Chorążewicz x Daniel Strzemiński
    5. -67kg Kacper Glinicki x Mateusz Pietruszewski
    6. -48kg Kamila Gołębiewska x Weronika Grochowska
    7. -60kg Diana Dumała x Roksana Sobczyk
    8. -71kg Szymon Samorajczyk x Jakub Kwaśniewski

15
16
17
18
19
20
  • Glory 81
    Cały dzień
    20/08/2022

    miejsce: Castello

    start: 20:00

    transmisja: Gloryfights.com (PPV)

     

    +95 kg: Jamal Ben Saddik vs. Benjamin Adegbuyi
    95 kg: Luis Tavares vs. Sergej Maslobojev – o pas
    85 kg: Donovan Wisse vs. Juri de Sousa – o pas
    +95 kg: Nordine Mahieddine vs. Cihad Kepenek
    65 kg: Zakaria Zouggary vs. Rafik Habiat
    70 kg: Stoyan Koprivlenski vs. Guerric Billet
    65 kg: Denis Wosik vs. Naoki Tanaka
    85 kg: Michael Boapeah vs. Florian Kroger
    70 kg: Chris Wunn vs. Ilias Darrazi

21
  • RISE World Series 2022 in Osaka
    Cały dzień
    21/08/2022

    miejsce: Edion Arena

    start: 6:00 (PL)

    transmisja:

    65 kg: Petchpanomrung Kiatmoo9 vs. Kento Haraguchi – o pas
    70 kg: Kaito Ono vs. Samo Petje
    65 kg: Ryota Nakano vs. Chadd Collins
    65 kg: Kosei Yamada vs. Jan Kaffa
    55 kg: Masahiko Suzuki vs. Seiki Ueyama
    53 kg: Kazuki Osaki vs. Sanchai Teppen Gym
    66 kg: Hiroto Yamaguchi vs. Tapruwan Hadesworkout – małe rękawice
    63 kg: Yuma Yamaguchi vs. Sumiya Ito – małe rękawice
    70 kg: Masaya Jaki vs. Shoji Hagimoto – małe rękawice
    55 kg: Ryunosuke Omori vs. Yuki Kyotani
    55 kg: Yugo Kato vs. Shoma
    63 kg: Yuma Yamahata vs. Motoki
    51,5 kg: Riku Kazushima vs. Yoshiki Tane
    51,5 kg: Momu Tsukamoto vs. King Tsubasa
    70 kg: Ryotaro vs. T-98
    70 kg: Yuya vs. Masashi Yamato
    90 kg: Carlos Budiao vs. Ahn Jess

22
23
24
25
26
27
  • ONE on Prime Video 1: Moraes vs. Johnson II
    Cały dzień
    27/08/2022

    miejsce: Singapore Indoor Stadium

    start: 2:00 (PL)

    transmisja: TVP Sport, strona i aplikacja sport.tvp.pl (karta główna), Fightklub, oficjalny kanał Youtube ONE

  • Krush.140
    Cały dzień
    27/08/2022

    miejsce: Korakuen Hall

    start: 11:00 (PL)

    transmisja: Abema.tv (+VPN)

    67,5 kg: Ali Ayinta vs. Kota Nakano – o pas
    57,5 kg: Keito Okajima vs. Rei Inagaki
    60 kg: Kohei „MOMOTARO” Kodera vs. Kazuki Sagegami
    55 kg: Takaya Ogura vs. Chikara Iwao
    70 kg: Naoki Morita vs. Alan Soares
    62,5 kg: Yuki Masui vs. Koji Suzuki
    65 kg: Kosuke Kawashima vs. Takahiko Kobayashi
    62,5 kg: Yuya Miyake vs. Kosei Kawakita
    57,5 kg: Masaki vs. Riki
    60 kg: Koki Akada vs. Kazuki Matsumoto
    57,5 kg: Sota Amano vs. Keito

  • FEN 41
    Cały dzień
    27/08/2022

    miejsce: Amfiteatr miejski

    start: 19:00

    transmisja: Super Polsat, Polsat Sport Fight

    walki na zasadach K1:
    86 kg: Karol Łasiewicki vs. Kamil Paczuski

28
  • RISE 161
    Cały dzień
    28/08/2022

    miejsce: Korakuen Hall

    start:

    transmisja: Abema.tv

    57,5 kg: Taisei Umei vs. Keisuke Monguchi – o pas
    51,5 kg: Toki Tamaru vs. Kuryu – półfinał turnieju o pas
    67,5 kg: Takafumi Sanekata vs. Masashi Nakajima
    open: Koh Harigaya vs. Miyagin
    51,5 kg: Ryujin Nasukawa vs. Ryoma Hirayama
    70 kg: Sung Hyun Lee vs. Tsukuru Midorikawa
    53 kg: Jin Mandokoro vs. Ryu Hanaoka
    70 kg: Negimajin vs. Kiyoteru Suzuki

29
30
31
wrzesień
wrzesień
wrzesień
wrzesień

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here