ONE: King of the Jungle bez udziału publiczności!

0
1634

Szalejąca na świecie epidemia koronowirusa coraz mocniej wpływa na wydarzenia sportowe. Po tym jak K-1 zmuszone było zmienić rozpiskę marcowej gali K’Festa 3, ONE Championship zastosowało szczególne środki ostrożności. Gala King of the Jungle, która odbędzie się w piątek 28 lutego w Singapurze, zostanie rozegrana za zamkniętymi drzwiami.

W rozpisce są dwie walki stójkowe, ale za to dwie główne. W co-main evencie Sam-A Gaiyanghadao zmierzy się w walce o pas kategorii do 135 funtów z Rockym Ogdenem, a w pojedynku wieczoru na zasadach kickboxingu podwójna mistrzyni ONE Stamp Fairtex podejmie Janet Todd w rewanżu za walkę o pas MT w lutym 2019.

Podczas pierwszej gali RIZIN Fighting Federation w 2020 roku wszystkim przybyłym do Hamamatsu widzom rozdano maski medyczne, żeby zminimalizować ryzyko zakażeniem. Teraz ONE zamyka galę przed widzami, a wcześniej odwołano comiesięczne gale Hero Series w Chinach. W Japonii już teraz zawieszono rozgrywki ligowe w piłce nożnej i rugby, a według zaleceń rządu wszystkie imprezy masowe do połowy marca należy odwołać/zmniejszyć/zamknąć. Czy zbliżające się wydarzenia w Azji (ONE: Heart of Heroes, K’Festa 3) są zagrożone?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here