ONE: Unbreakable – Capitan stłamsił Ramazanova, Opacić z kolejną czasówką [wyniki][wideo]

0
721

Tylko dwie walki kickboxerskie widzieliśmy podczas wczorajszej gali ONE Championship: Unbreakable w Singapurze. W głównym pojedynku gali mistrz ONE Super Series na zasadach kickboxingu w wadze koguciej, Alavredi Ramazanov podejmował jednego z najlepszych zawodników Muay Thai na świecie, Capitana Petchyindee Academy. Druga walka to starcie w wadze ciężkiej pomiędzy Rade Opaciciem i Bruno Susano.

W walce wieczoru Taj nieustanną presją zmusił broniącego tytułu mistrza do rejterady w drugiej rundzie. Rosjanin próbował swoich firmowych technik, czyli backfistów dodając solidne kombinacje bokserskie. Taj postawił natomiast na niskie kopnięcia i osłabianie korpusu oponenta, oraz niewyobrażalną presję. Ramazanov niemal przez całą walkę dotykał plecami siatki, będą zaganianym pod nią przez challengera. Pod koniec pierwszej rundy naruszył Taja kombinacją ciosów prostych, ale nie był w stanie skończyć reprezentanta Petchyindee Academy. W drugiej rundzie zawodnik z Azji kontynuował natarcie niskimi kopnięciami i na blisko dwie minuty przed końcem rundy w końcu ściął Rosjanina. Ten nie podniósł się na dziesięć i Capitan dołączył do panteonu mistrzów ONE Super Series.

W pierwszej kickboxerskiej walce gali w Singapurze Rade Opacić nie dał żadnych szans Bruno Susano. Portugalczyk wszedł do karty walk jako późne zastępstwo kontuzjowanego uczestnika jednej z gal FEN, Patricka Schmida. Serb szybko zabrał się do pracy i uderzenia na wątrobę zaowocowały pierwszym liczeniem. Chwilę po zapoznaniu się z deskami Susano kopnął przeciwnika z Bałkanów w krocze. Końcówka pierwszej rundy to huraganowy atak Opacicia, który trafił nawet kolanami na głowę przeciwnika. W drugiej rundzie trwało natarcie Serba, który po około minucie trafił prawym krzyżowym. Susano zaczął tańczyć i kolejne ciosy i kopnięcia zmusiły sędziego do rozpoczęcia liczenia, a w konsekwencji do zakończenia walki. Poniżej jeszcze video z walk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here