ONE w Stanach Zjednoczonych w 2023 roku? Nowy cykl gal pod Amerykę

0
3326

ONE Championship zorganizowało w Los Angeles konferencję dotyczącą podpisanej w kwietniu umowy z Amazon Prime Video. Główne tematy to kolejna zmiana w nazewnictwie eventów, nowy rodzaj pasów mistrzowskich, kolejne terminy gal pod amerykański rynek.

Wydarzenia spod znaku ONE on Prime Video będą adresowane przede wszystkim pod amerykańską i kanadyjską publikę z godzinami emisji pod Amerykę Północną. ONE 161 zostało przemianowane na ONE on Prime Video 1. Nie do końca wiadomo jednak, czy kolejny regularny event będzie miał numer 162, jak to teraz jest na oficjalnej stronie, czy przejmie nazwę poprzedniego. Na ONE on Prime Video 1 walką wieczoru będzie rewanż między Demetriousem Johnsonem a Adriano Moraesem w MMA. Połowa z zaplanowanych walk to zestawienia w MT, w tym półfinał GP do 135 funtów między Rodtangiem a Savvasem Michaelem. W akcji również Nong-O, Liam Harrison, czy Jonathan Haggerty. Pełna rozpiska TUTAJ.

Do końca roku, poza sierpniowym eventem, odbędą się jeszcze 4 takie wydarzenia – 30 września, 21 października, 18 listopada, 2 grudnia. Wiele wskazuje, że będą to dodatkowe daty, dopisane do kalendarza na oficjalnej stronie. Każda z tych gal będzie odbywać się w porannych godzinach czasu lokalnego, a u nas późną nocą, tj. ok 2:00. Wszystko po to, aby dostosować nowy produkt dla Amerykanów.

Wiceprezes ONE, Rich Franklin przyznał również, że są plany, aby w 2023 zorganizować pierwszy event w Stanach Zjednoczonych. Od jesieni 2020 wszystkie wydarzenia ONE odbywają się w Singapore Indoor Stadium.

Na konferencji pojawiło się wielu czołowych fajterów organizacji, w tym m.in Mikey Musumeci. Amerykanin ujawnił, że 30 września będzie rywalizował o pas ONE w grapplingu. Będzie to już czwarty rodzaj mistrzostwa, po MMA, muay thai i kickboxingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here