ONE wraca z galą w Tajlandii. 3 gorące zestawienia!

0
1477

ONE Championship nie udało się zorganizować żadnej imprezy od lutego mimo starań. Po kilku miesiącach ciszy singapurski promotor wraca z dużym wydarzeniem w Bangkoku. Gala ONE: No Surrender odbędzie się 31 lipca w stolicy Tajlandii. Ogłoszono trzy pierwsze walki z udziałem samych Tajów, ale zapowiadają się naprawdę ciekawie.

W walce wieczoru zobaczymy konfrontację o pas MT w wadze do 135 funtów. Rodtang zmierzy się po raz trzeci z Petchdamem. Wcześniej obaj fajterzy bili się na stadionie Rajadamnern. W 2017 roku lepszy był Petchdam, ale „Tank” wziął rewanż rok później.

W co-main evencie mistrz MT do 155 funtów Petchmorakot będzie walczyć z Yodsanklaiem. Petch w lutym pokonał Pongsiriego i stał się pierwszym posiadaczem tytułu w boksie tajskim w tej wadze. W ostatniej walce przegrał niespodziewanie z Jamalem Yusupovem. Teraz dostał drugą szansę, bo w normalnych warunkach o mistrzowskiej walce musiałby na razie zapomnieć.

W ONE zadebiutuje Sittichai. Były mistrz Glory skrzyżuje rękawice po raz trzeci w karierze z Superbonem, dla którego będzie to także pierwszy występ w singapurskiej organizacji. Do tej pory obaj dwukrotnie bili się w 2016 roku w Kunlun Fight. Za pierwszym razem Sittichai wygrał przez KO, ale Superbon zrewanżował się, wygrywając decyzją.

Oto dwie wcześniejsze walki Sittichai vs. Superbon:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here