Osiem turniejów eliminacyjnych Road to ONE w Europie i wielki finał

0
664

Jakiś czas temu informowaliśmy, że szef ONE Championship Chatri Sityodtong na Twitterze poinformował o wielkim, 32-osobowym GP wagi ciężkiej w Europie. Wspólnie z lokalnymi partnerami zorganizowana zostanie seria turniejów, które wyłonią uczestników gali finałowej. Znamy kolejne kraje, w których zobaczymy eventy.

Jak podaje serwis vechtsportinfo.nl, seria będzie kontynuowana w piątek 11 czerwca w Serbii. Są odważne plany, aby odwiedzić kolejne kraje, z Holandią na czele. Jednym z głównych współpracowników, koordynujących całą akcję jest Giani De Blasi, znany europejski promotor, który robił m.in. eventy Fight Code, czy współorganizował europejskie imprezy Bellator Kickboxing.

Na razie znamy 5 z 8 zaplanowanych dat, bo w kwietniu w Czechach odbyła się taka sama gala z turniejem HW. Na każdej z imprez zobaczymy czteroosobowe drabinki, a zwycięzcy zmierzą się w wielkim finale, który wzorem złotej ery K-1, odbędzie się podczas jednego wydarzenia. Zwycięzca z Pragi, Tomas Hron zapewnił sobie już w nim udział. Holandia planowana jest na 10 lipca, czyli tydzień przed hitowym Glory 78. Próżno w terminarzu szukać Polski, chociaż jeszcze jest cień szansy, biorąc pod uwagę pogłoski z początku roku i marcowy termin. Ciekawostką jest, że w Niemczech event ma odbyć się niedaleko naszej granicy, bo w 35-tysięcznej Riesie między Dreznem a Lipskiem.

Rozkład Road to ONE Europe:
11 lipca – Belgrad
26 czerwca – Teneryfa
3 lipca – Stambuł
10 lipca – Amsterdam
17 lipca – Riesa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here