Otwarty trening z trenerem kadry, Łukaszem Rolą w piątek w Nysie!

0
1158

W najbliższy piątek w klubie Nikko Fight Sports Nysa dojdzie do kolejnego spotkania z Czechami. Podczas treningu z wieloletnim trenerem kadry Polski PZKB, Łukaszem Rolą będzie okazja poćwiczyć min. z uczestnikiem turnieju Oktagon Underground i weteranem MAX Muay Thai, Stephanem Gubą. W imieniu założyciela i głównego trenera klubu, Tomasza Wodzińskiego zapraszamy was po solidną dawkę K-1. Wstęp wolny!

Trener Nikko Fight Sports Gym Nysa, Tomasz Wodziński to pierwszy Polak, który pojawił się na gali Thai Fight. Nyski trener rywalizował podczas karty dziennej, czyli karty wstępnej na gali jednej z największych grup promujących Muay Thai na świecie. Obecnie prowadzi w Nysie klub boksu tajskiego i kickboxingu oraz studio treningu personalnego. W prowadzeniu klubu pomaga mu mistrz świata WAKO i były mistrz DSF Kickboxing Challenge, Adam Gielata, którego również nie zabraknie na treningu.

Trener Łukasz Rola to uznany specjalista od kickboxingu. Główny trener i założyciel Palestry Warszawa od kilkunastu lat szkoli najlepszych kickboxerów w kraju. Przez wiele lat był trenerem kadry PZKB, która święciła sukcesy na całym świecie. Spod jego ręki wyszli również utytułowani zawodowcy jak: Tomasz Kowalski, Wojciech Kosowski czy Daniel Kolasiński. W zeszłym roku prowadzona przez niego ekipa wywalczyła tytuł najlepszego klubu w Polsce według klasyfikacji Polskiego Zwiazku Kickboxingu.

Wśród zawodników, którzy zapowiedzieli swój udział w treningu są reprezentanci czeskiego Muay Thai Ołmuniec na czele ze wspomnianym uczestnikiem turnieju Oktagon Underground, Stephanem Gubą. Ponadto swój udział zapowiedzieli zawodnicy MMA reprezentujący Bebson Bielawa: Kasjan Sochański oraz zawodnik Fight Exclusive Night, Mariusz Joniak. Serdecznie zapraszamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here