Patryk Radoń i Łukasz Pławecki na Enfusion 104 w Abu Dhabi!

0
1278

Organizacja Enfusion ogłosiła wstępną wersję rozpiski, która odbędzie się 12 listopada w Etihad Arenie w Abu Dhabi. Na Enfusion 104 zobaczymy dwóch reprezentantów Polski – Patryka Radonia i Łukasza Pławeckiego.

Patryk Radoń, który wygrał w ostatnią sobotę turniej o tytuł mistrza HFO w kategorii -70 kg ma nowe wyzwanie. Łodzianin tym razem zmierzy się na karcie głównej eventu z byłym mistrzem wagi -67 kg Mohammedem Boutasą. Marokańczyk stracił pas tylko z powodu tegorocznej reorganizacji kategorii wagowych i obecnie skupia się na rywalizacji w wadze -70 kg. Kartę główną będzie można oglądać od 20:00 polskiego czasu na stronie i aplikacji sport.tvp.pl i być może na antenie TVP Sport.

Na karcie wstępnej (Enfusion Talents) zaprezentuje się natomiast Łukasz Pławecki. „Boom Boom” ostatni raz w kickboxingu wystąpił we wrześniu 2020, pokonując na gali w Kleszczowie Michalisa Manolego i broniąc pasa ISKA. Potem nowosądeczanin skupił się na karierze bokserskiej. Jego rywalem będzie doświadczony i niepokonany w Enfusion Soufiane El Ballouti, który w ostatniej walce stoczył niesamowity pojedynek z czeskim 19-latkiem Davidem Dvorackiem. Rzecz miała miejsce przy okazji gali Enfusion 102 we wrześniu tego roku. Karta wstępna zostanie wyemitowana przez Fightklub od godziny 18:00.

Rozpiska gali w Emiratach prezentuje się bardzo interesująco. M.in. zobaczymy konfrontację o pas do 77 kg między weteranem i jednym z najlepszych zawodników holenderskiej organizacji Endym Semeleerem a zwycięzcą turnieju WFL i zawodnikiem KoK Jayem Overmeerem. Poza tym obrona pasa do 84 kg przez Khalida El Bakouriego, którego przeciwnikiem będzie Mohammad Ghaedibardeh oraz wybitnie ciekawy superfight z udziałem wracającego do akcji Nordina Ben Moha i Amansio Paraschiva. W programie równiez walka efektownie walczącego Czecha Tadeasa Ruzicki.

INFORMACJE I ROZPISKA GALI ENFUSION 104

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here