Patryk Radoń jesienią w HFO i w turnieju Enfusion

0
1348

Pracowitą drugą połowę roku będzie miał Patryk Radoń. Jeden z najlepszych zawodników w kategorii 70 kg w naszym kraju najpierw będzie miał okazję do zaprezentowania się przed polską publicznością a potem czeka go podróż do Tajlandii.

Trenujący w Łodzi fajter jest jednym z uczestników formatu reality show Enfusion Documentary, który kręcony będzie w Tajlandii. Do rywalizacji przystąpią zawodniczki na zasadach xtreme stand-up, zawodnicy MT, MMA i wreszcie kickbokserzy. Wśród tych ostatnich znajdzie się właśnie Radoń. Do realizacji miało dojść jesienią, ale z uwagi na skomplikowaną sytuację w Tajlandii dotyczącą COVID-19 (nie ma gal, nie działają stadiony), została ona przełożona na grudzień.

Skorzystała z tego organizacja HFO, która 1 października w Kleszczowie planuje swoją kolejną galę. Patryk Radoń będzie bić się w main evencie. Jeszcze nie jest znany rywal.

– Od dawna planowaliśmy walkę Patryka w HFO, bo to jeden z naszych najważniejszych zawodników, dający zawsze świetne walki. W pewnym momencie pojawił się jednak temat Enfusion, więc bez wahania zgodziliśmy się na jego występ w Tajlandii, odkładając na później jego pojedynek u nas. Z uwagi na kolejną zmianę terminu Enfusion Documentary wróciła kwestia jego pojawienia się w Kleszczowie z czego ogromnie się cieszymy – powiedział dyrektor sportowy HFO Łukasz Czarnowski.

W Enfusion Documentary odbędzie się czteroosobowy turniej, który wyłoni pretendenta do tytułu kategorii -70 kg Enfusion. Obecnie, po przejściu Tayfuna Ozcana do ONE Championship, w tej wadze nie ma mistrza. Ogłoszeni został m.in. uczestnik turnieju K-1 i etatowy uczestnik gal Enfusion Milan Pales, czy triumfator niedawnej drabinki na Enfusion 101 Brandon Fos.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here