Pełna karta Glory 80. Wrzosek i dwie walki o pasy w Belgii

0
827

Glory dość szybko zakończyło tworzenie rozpiski swojej kolejnej gali, która będzie miała miejsce 19 marca w Trixxo Arenie w Hasselt. Jak dobrze wiadomo, do walki w rewanżowym pojedynku z Badrem Harim wyjdzie Arkadiusz Wrzosek. To jednak nie koniec ciekawych zestawień.

Poza wspomnianym już zestawieniem Wrzosek vs. Hari 2 dojdzie także do dwóch walk o mistrzowskie pasy. Artiom Wachitow bronić będzie tytułu do 95 kg, podejmując byłego podwójnego mistrza Enfusion Luisa Tavaresa. Trenujący w Holandii zawodnik przepustkę do walki o tytuł zapewnił sobie wygrywając na Glory 78 z Felipe Michelettim. Z kolei Rosjanin w rewanżowej walce na tej samej gali pokonał Aleksa Pereirę, jednocześnie kończąc jego karierę w kickboxingu.

Do walki z serii „Glory Rivals” dojdzie w konfrontacji o pas kobiet do 55 kg. Tiffany van Soest zmierzy się z mistrzynią RISE do 52 kg Manazo Kobayashi. Amerykanka będzie miała przewagę rozmiaru, bo japońska organizacja po prostu nie ma wyższego limitu wagowego dla kobiet. Kobayashi zdarzało się w przeszłości schodzić z wagą nawet niżej niż 52 kg.

Main eventem będzie starcie niedawnego pretendenta do pasa wagi ciężkiej Jamala Ben Saddika z byłym mistrzem Enfusion Levim Rigtersem. Marokańczyk w październiku dał fenomenalną wojnę z Rico Verhoevenem na Glory 79/Collision 3, natomiast Holender we wrześniu wrócił na zwycięską ścieżkę, kończąc lowkickami Tomasa Moznego.

W Glory zadebiutuje Nordin Ben Moh. Marokańczyk przy porozumieniu z Enfusion podpisał kontrakt z Glory na 9 walk, ale jego menedżerem nadal jest Edwin van Os, czyli szef Enfusion. Z drugiej strony ringu stanie Guerric Billet. Francuz w przeszłości pokonywał m.in. Artura Saładiaka.

Całą rozpiskę otworzą Jos van Belzen i niedawny pretendent do pasa Enfusion, mistrz WFL, uczestnik turnieju KoK, Jay Overmeer.

Cała karta zawierać będzie zaledwie siedem walk. Całość dostępna w PPV.

ROZPISKA I INFORMACJE O TRANSMISJI GLORY 80

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here