Pełna lista uczestników turnieju na UNDG: Last Man Standing

0
1308

Organizacja Oktagon ogłosiła czterech brakujących fajterów do jednodniowego ośmioosobowego turnieju, który będzie miał miejsce na gali UNDG: Last Man Standing w Brnie 27 lutego. Poznaliśmy również uczestników starć rezerwowych.

Nie są znane jeszcze pary ćwierćfinałowe. Zwycięzca turnieju otrzyma 10 tysięcy euro nagrody. Rywalizacja w małych rękawicach. Już wcześniej podawaliśmy informacje o pierwszych czterech fajterach z drabinki, a także o superfightach. Galę będzie można zobaczyć w PPV na Oktagon.tv za niecałe 10 euro.

Najbardziej znanym fanom nowym nazwiskiem jest fajter z dziewięcioma pojedynkami w Glory na koncie, Bailey Sudgen. Anglik ma tam bilans 4-4 (1NC) i wygraną m.in. nad Chenglong Zhangiem. Poza tym bił się m.in. z Zakarią Zouggarym, Aleksiejem Ulianowem czy Asą Ten Powem.

Marco Novak brał udział w zeszłorocznym turnieju Underground i wygrał jego słowacką część. W superfinale reprezentant Hanuman Gym został jednak znokautowany przez Tadeasa Ruzickę. Novak jest thaibokserem z walkami w MAX MT na koncie. Był także mistrzem WKU, a pas stracił w starciu z Pakornem. Do tego dorzucić trzeba tytuły europejskie WKU i WMC.

Carsten Ringler to kolejny fajter z doświadczeniem z Tajlandii z MAX MT. W 2020 roku Niemiec stoczył walkę o pas IMC z duńskim weteranem Niclasem Larsenem.

Marc Dass Rey to zawodnik, który trenował i startował w Tajlandii na Thai Fight i MAX MT. Do tego trzeba dorzucić Topkinga w Hong Kongu i EM Legend w Chinach. Pokonywał znanego z ONE Kongsaka, oraz remisował z Bobo Sacko. Rywalizował również z Por Tor Torem.

Pozostali uczestnicy drabinki to Milan Pales, Michal Krcmar, Vladimir Lengal i Vaclav Sivak.

Ogłoszone zostały także dwie czesko-słowackie walki rezerwowe. Jan Pajtas to amatorski mistrz Europy, do tego mający doświadczenie w walkach w małych rękawicach, bowiem walczył już w takiej formule na Fusion FN. Był on uczestnikiem czeskiego turnieju Oktagon Underground. Przegrał w ćwierćfinale ze Stepanem Gubą, ale wszedł w zastępstwie jako lucky looser do półfinału, gdzie musiał uznać wyższość Lubomira Lesaka. W superfighcie w końcu sięgnął po zwycięstwo, pokonując Jozefa Janotika na OU 6. Jego rywalem będzie Andrej Simkulic. Zawodnik bratysławskiego Hanuman Gym ma background muay thai, a także zdobył mistrzostwo WKU w 2018 roku, pokonując Dominika Kaletę.

W drugiej konfrontacji rezerwowej zobaczymy Ladislava Kristufka i Stefana Meszarosa. Fajter praskiego Lanna Gym w 2019 roku bił się o tytuł mistrza Europy WMC, a w 2020 uczestniczył w turnieju, gdzie w ćwierćfinale czeskiej części skończył przed czasem medalistę mistrzostw świata MMA (WMMAA) Lukasa Chotenovsky’ego. Do kolejnej fazy nie przystąpił ze względu na kontuzję. Meszaros natomiast najbardziej znany jest ze słowackich gal Enfusion, gdzie zasłynął nokautem na Adilu Osmanim. Walczył z Marvinem Monteiro czy Tadeasem Ruzicką. Rywalizował też o pas zawodowego mistrza Polski WKN w 2015 roku na MFC 7 z Michałem Szmajdą. W superfighcie na Oktagon Underground 7 nieoczekiwanie poniósł porażkę przez TKO z zawodnikiem MMA Janem Malachem.

INFORMACJE O TRANSMISJI I ROZPISKA GALI UNDG: LAST MAN STANDING

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here