Petchpanomrung nie przyleci do Japonii. Długo wyczekiwane starcie na RISE Eldorado 2021

0
1096

Z racji na stan wyjątkowy na terenie Japonii organizacja RISE musiała wprowadzić zmiany do powoli zbliżającej się gali RISE Eldorado 2021. 28 lutego w Yokohamie niestety nie zobaczymy wcześniej awizowanych zawodników z Tajlandii. Oznacza to, że nie wystapi mistrz Glory, Petchpanomrung, podobnie jak czołowy zawodnik do 140 funtów, Nuenglanlek. Znaleziono jednak inne, wydaje się całkiem niezłe, rozwiązanie.

Kento Haraguchi w końcu skrzyżuje rękawice z Taiju Shiratorim. Obaj mieli przeciwników z Tajlandii, ale postanowiono zestawić ich razem, gdy okazało się, że fajterzy z zagranicy nie przyjadą. Haraguchi to były mistrz w wadze do 63 kg, a Shiratori wygrał GP z 2019 kategorię niżej (do 61 kg). Obaj byli po przeciwnych stronach drabinki na zeszłorocznym turnieju Dead or Alive, ale niespodziewanie Naoki wygrał po rozcięciu w półfinale z Shiratorim i do konfrontacji dwóch najlepszych nazwisk RISE w limitach 61-63 kg nie doszło.

Z oczywistych przyczyn nie zobaczymy też awizowanego wcześniej Prajanchaia. Podobnie nie wystąpi partnerka Rodtanga, Aida, która miała zmierzyć się z Hinatą Terayamą z Teppen Gym. Zwyciężczyni turnieju Queen of Queens do 48 kg z 2020 roku stawi czoła bardzo utalentowanej Suzuce Tabuchi. 21-latka na RISE 145 w grudniu nieoczekiwanie pokonała wygraną drabinki do 52 kg, Manazo Kobayashi.

Zobaczymy natomiast byłego mistrza Lumpinee i Raja, zamieszkałego w Japonii Norasinga, który bić będzie się z finalistą turnieju RISE World Series z 2019, a także byłym posiadaczem pasów Rajadamnern, WBC MT i WPMF Genjim Umeno.

Galę będzie można obejrzeć w serwisie Abema.tv za darmo bez wymaganego VPN.

ROZPISKA I INFORMACJE O GALI RISE ELDORADO 2021

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here