Petrosyan, Kiria i Allazov szykują się do walk. Czyżby kolejne grand prix ONE?

0
1005

Coś się kroi, coś dla fanów kickboxingu na całym świecie. Największe gwiazdy kategorii do 70 kg na świecie: Giorgio Petrosyan, Davit Kiria, Petchmorakot i Chigniz Allazov powoli wspominają o przygotowaniach do kolejnych walk. Dziennikarze z całego świata snują teorię, że ONE Championship zorganizuje kolejne grand prix w wadze średniej, a jego początek będzie miał miejsce już w kwietniu.

Jak na razie są to tylko domysły. Organizacja ONE Championship nie wspomniała oficjalnie o organizacji turnieju, chociaż pytali już fanów o taką ewentualność na swoich mediach społecznościowych. Wszystko rozbija się o doniesienia dotyczące wpisów i filmów na kontach fighterów w serwisach instagram i facebook. Jako pierwszy informację o przygotowaniach do kolejnej walki ogłosił mistrz turniejowy singapurskiej organizacji, Giorgio Petrosyan. Pochodzący z Armenii fighter nie wspomniał ani formatu, ani nazwiska rywala. Po wspomnianym wpisie ruszyła fala. Kolejnym kickboxerem związanym z ONE, który poinformował o przygotowaniach do kolejnej walki był Davit Kiria. Były mistrz Glory zamieścił video z treningu na worku na instagramie. I tutaj zaczęły się domysły.

Dziennikarze zaczęli łączyć kropeczki i ustalili, że Ormianin z Gruzinem być może spotkają się w ringu w walce o pas. Rosyjski dziennikarz, Aleksandr Ormanżi poinformował, że rozmawiał z Allazovem, który także przygotowuje się do kolejnej walki w ONE. Świeżo podpisany przez singapurską organizację były mistrz K-1 był bardziej precyzyjny jeśli chodzi o termin, wskazując kwiecień.

Jak widać kwiecień może być pełen emocji. Czekamy na oficjalne informacje ze strony singapurskiej organizacji. Kolejne grand prix byłoby wielkim wydarzeniem, zwłaszcza że kategoria 70 kg w ONE Championship jest najmocniejszą dywizją w świecie zawodowego kickboxingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here