Piotr Stępień vs Adrian Fryska na Wirtuoz Challenge 8

0
848

Reprezentujący Palestrę Warszawa i FF Sport Opoczno, Piotr Stępień wystąpi na gali Wirtuoz Challenge 8: Neverending Story, która jest zaplanowana na 26 marca w Wolborzu. Przeciwnikiem wychowanka Piotra Nasulewicza będzie Adrian Fryska z Czerwonego Smoka. Ponadto na gali zobaczymy kilka pojedynków K-1, a wciąż czekamy na ogłoszenie rywala dla Mateusza Janu.

Stępień ostatnią walkę stoczył w lutym. Podczas gali HFO 11: Bielany pochodzący z Opoczna zawodnik pokonał przez decyzję sędziów Gennaro Larotondę z Hemmers Gym. Walka z Argentyńczykiem była co-main eventem wspomnianej gali. W przeszłości Stępień dwukrotnie walczył o pas zawodowego mistrza Polski PZKB, pokonując kolejno Krzysztofa Włodarczyka z Absortio Gym Rybnik, a w listopadzie 2021 rozprawił się z Cezarym Osiełem z Politechniki Lubelskiej.

Zawodnik Czerwonego Smoka Wągrowiec ostatnią walkę stoczył w styczniu. Reprezentant Wielkopolski spotkał się z Marcinem Nicińskim z Armii Polkowice na gali MFG #2 w Lubinie. Pojedynek zakończył się zwycięstwem przez decyzję sędziów podopiecznego Bartosza Muszyńskiego. Wcześniej zawodnik z Wągrowca rywalizował na imprezach centralnych PZKB.

Na gali Wirtuoz Challenge 8: Neverending Story planowany jest powrót Mateusza Janu z Wrocławia. Nie ogłoszono jednak jeszcze jego przeciwnika. W innej, ogłoszonej walce w formule K-1 zobaczymy reprezentanta Gladiators Bełchatów, Krzysztofa Kurpeta który zmierzy się z fighterem Academia Gorilla Skierniewice, Krzysztofem Kamińskim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here