Podcast Enfusion: Double Duel, czyli nowy pomysł organizacji (WIDEO)

0
779

Podczas nowego odcinka World of Combat Sports prowadzonego przez byłego mistrza Enfusion Leviego Rigtersa padła informacja o kolejnym pomyśle holenderskiej organizacji. Poinformowano również o starcie oficjalnego typera Enfusion.

Double Duel” to dwa pojedynki między tymi samymi zawodnikami na przestrzeni kilku miesięcy w dwóch różnych formułach. Pierwsza będzie kickbokserska walka w ringu, a w rewanżu fajterzy wejdą do klatki i zmierzą się na zasadach MT albo MMA, w zależności od preferencji.

Na pierwszy ogień idzie dwumecz między Pietje Doorje a Matthew Daalmanem. Pierwsza walka obu zawodników na Enfusion 100 4 lipca, a rewanż w muay thai (prawdopodobnie w małych rękawicach) na ECE 06 3 września. Oba eventy będą mieć miejsce w Alkmaar. Karty główne flagowych gal Enfusion można oglądać w aplikacji i stronie, oraz na antenie TVP Sport, a wstępne w Fightboksie i Fightklubie. Main cardy ECE (Enfusion Cage Events) natomiast do sprawdzenia na żywo na kanale Fightklub.

W piątym odcinku WOCS prowadzonym przez Leviego Rigtersa gośćmi byli dwaj bohaterowie karty głównej Enfusion 100: Petje Doorje i Sam Tevette, który zmierzy się z Nidalem Bchirim. Dodatkowo w studiu zasiadł także mistrz nieistniejącej już kategorii 80 kg Robin Cirić. W czwórkę panowie porozmawiali o trzech głównych pojedynkach Enfusion 100, które można typować w Enfusion Skill Game. Za każdym razem w typerze dostępne będą opcje obstawiania trzech głównych konfrontacji każdej gali. Dołączyć można w każdej chwili, a do wygrania m.in wylot na grudniową galę do Abu Dhabi.

Piąty odcinek World of Combat Sports poniżej. TUTAJ playlista z pozostałymi odcinkami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here