Pogromca Israela Adesanii coraz bliżej UFC?

0
1113

Alex Pereira, podwójny mistrz organizacji Glory w kategoriach średniej i LHW, trenuje aktualnie z zawodnikiem UFC Gloverem Teixeirą. Pereira pomaga mu w przygotowaniach do walki na gali światowego giganta MMA, która odbędzie się 12 września. Ma też towarzyszyć Teixeirze podczas samej walki jako część obsady jego narożnika. Teixeira podarował Alexowi Pereirze rękawice sygnowane logiem UFC chwaląc jego postawę na treningach.

O przejściu Pereiry do UFC mówi się od dawna, a temat stał się gorący odkąd Israel Adesanya został mistrzem UFC w wadze średniej. Alex Pereira, jako jeden z nielicznych zawodników, pokonał Israela i to dwukrotnie.

Pereira ma na swoim koncie kilka walk w zawodowym MMA, a jego kontrakt z Glory przewidywał możliwość toczenia dwóch walk rocznie w tej formule. Jego aktualny rekord w MMA to 2-1. Brazylijczyk od 2017 roku w Glory walczył wyłącznie o trofea mistrzowskie, zdobywając i broniąc je w kategoriach do 85 i do 95 kg. Pięć z ośmiu ostatnich wygranych walk Pereira kończył przed czasem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here