Pojedynek o tytuł i walka ciężkich na ONE Championship: Unbreakable

0
931

Dwa uderzane pojedynki zaserwuje nam ONE Championship na rozpisce zatytułowanej „Unbreakable” 22 stycznia, która zainauguruje rok 2021. W Singapurze w pojedynku wieczoru swojego tytułu wagi koguciej w kickboxingu bronić będzie Alawerdi Ramazanow, który zmierzy się z Capitanem.

Rosjanin to amatorski mistrz świata MT IFMA, a mistrzostwo zdobył w grudniu 2019, pokonując przez decyzję Chenglong Zhanga. Pojedynek z Tajem będzie jego pierwszą obroną pasa. Ramazanow przed ONE występował m.in. w MAX MT, kursując między galami we Francji i Tajlandii.

Capitan to mistrz Lumpinee z 2020 roku. W ONE zadebiutował podczas trzeciej rozpiski gali „A New Breed”, wygrywając z Petchtanongiem. Na rozkładzie ma m.in. Patryka Besztę-Borowskiego w MX Muay Xtreme i czołowego zawodnika King of Kings Masouda Minaei (na stadionie Nimbutr w Bangkoku).

Do akcji szybko wróci Rade Opacić. Serb w grudniu podczas debiutu w organizacji znokautował kopnięciem obrotowym na głowę Errola Zimmermana. Teraz jego rywalem będzie znany m.in. z FEN Patrick Schmid. Szwajcar w 2019 rywalizował o tytuł wrocławskiej organizacji z Arkadiuszem Wrzoskiem, przegrywając w piątek rundzie przez TKO. Schmid rywalizował też m.in. w Superkombat czy A1WCC.

INFORMACJE O GALI ONE: UNBREAKABLE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here