Polacy zmierzą się o tytuły WAKO Pro

0
3524

Jak poinformował Polski Związek Kickboxingu, były mistrz DSF Maksymilian Bratkowicz i Iwona Nieroda-Zdziebko zmierzą się w najbliższych miesiącach o pasy WAKO Pro. Szczególnie ciekawie zapowiada się wyzwanie zawodnika z Wrocławia, którego rywal ma na koncie 3 pojedynki w Glory.

W notce na fanpejdżu możemy się dowiedzieć, że brany pod uwagę był także Dominik Kaleta, ale zrezygnował z tej opcji ze względu na mistrzostwa Europy.

29.10.2022r. (Fulda, Niemcy) – Maksymilian Bratkowicz zmierzy się z JAKOB STYBEN (Niemcy) w walce o tytuł zawodowego Mistrza Świata w K-1 rules w kat. wag. -88.6 kg.

26.11.2022r. (Barcelona, Hiszpania) – Iwona Nieroda zmierzy się z VICTORIA BOYANOVA (Hiszpania) w walce o tytuł zawodowej Mistrzyni Europy w formule K-1 rules w kat. wag. – 56 kg.

Na 29.10.2022 w Niemczech propozycję walki o tytuł światowy w K-1 otrzymał również Dominik „Majku” Kaleta – Zawodnik SK Kickboxing Kielce – Dominik odmówił, gdyż jak powiedział ważniejszym dla niego występem jest start w Reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy w Turcji – my ze swej strony obiecujemy doprowadzić do takiej walki w przyszłości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here