Poprawił się stan Joopa Ubedy

0
1582

Dobre wiadomości napłynęły do nas z Neijmigen, gdzie w zeszłym tygodniu poinformowano o hospitalizacji Joopa Ubedy. Słynny sędzia doznał wylewu krwi do mózgu, przez który musiał trafić do szpitala. W tym tygodniu rodzina słynnego arbitra poinformowała, że stan zdrowia weterana ringów na całym świecie polepszył się.

Okazało się, że do wylewu doszło w fortunnym dla Ubedy miejscu, które w żaden sposób nie powinno poważnie zagrozić życiu, ani zdrowi sędziego. Po konsultacjach między lekarzami opiekującymi się słynnym sędzią okazało się, że pobyt w szpitali nie powinien potrwać dłużej niż tydzień. Według rodziny hospitalizowanego sama sprawa została rozdmuchana przez media, a stan zdrowia nie zagrażał życiu sędziego.

Ubeda w ostatnim czasie sędziował głównie pojedynki na kartach Enfusion. Wcześniej mogliśmy oglądać go na wydarzeniach spod szyldu Glory. Z czasem gdy ISKA zaczęła być ciałem nadzorującym pojedynki w jednej z największych organizacji kickboxingu na świecie, holenderski sędzia zniknął z największej sceny na świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here