Porażka Michała Bławdziewicza na Glory 82 (WIDEO)

0
1867

Nie udał się debiut w Glory Michałowi Bławdziewiczowi. Mistrz HFO i WAKO Pro uległ wracającemu po 2,5 roku Jahfarrowi Wilnisowi. Gala Glory 82 odbyła się w sobotni wieczór w niemieckim Bonn w hotelu Maritim.

Polak bardzo dobrze zawalczył w pierwszej rundzie, wykorzystując pasywność Holendra i wysoko uniesioną gardę, bardzo dobrze bijąc po tułowiu. W drugiej odsłonie Wilnis jednak zaczął się otwierać i mocniej spychać Polaka na liny. Najważniejszą akcją całej walki było latające kolano podopiecznego Saida El Badaoui, które mocno wstrząsnęło Bławdziewiczem. Na szczęście w Glory nie ma liczeń na stojąco, chociaż w większości organizacji spokojnie kwalifikowałoby się to do knockdownu. W trzeciej rundzie podopieczny Łukasza Roli (mającego w narożniku także Maikela Polanena i Ismaela Londta z ARJ Trainingen) starał się rozpoczynać akcje ofensywne, ale można było odnieść wrażenie, że brakło już nieco sił. W efekcie wszystkich pięciu sędziów opowiedziało się za Jahfarrem Wilnisem.

Skrót walki:

Bławdziewicz bił się w tym roku po raz trzeci. Ostatnią walkę stoczył na początku kwietnia z Miroslavem Vujoviciem w Budvie o pas WAKO Pro. Potem miał mierzyć się na odwołanej gali HFO w Warszawie z Stefanem Latescu.

Podczas gali Glory 82 poznaliśmy nowego mistrza wagi do 77 kg, którym został Endy Semeleer. Z kolei w main evencie Antonio Plazibat znokautował ciężko Raula Catinasa. Więcej wyników wkrótce.

Ostatni event Glory w tym roku 25 grudnia. RIVALS 4 odbędzie się w Tokio we współpracy z RISE i Shoot Boxingiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here