Powrót kickboxingu na FEN 33. Zadora w akcji

0
1922

Fight Exclusive Night jest w trakcie odkrywania kolejnych zestawień na galę numer 33, która odbędzie się 27 marca. Tym razem wrocławska organizacja miło zaskoczyła, bowiem przynajmniej jedno z zestawień odbędzie się na zasadach K-1. Mistrz kategorii do 77 kg Dominik Zadora podejmie Pavla Sacha w limicie umownym do 80 kg.

Zadora ostatni raz widziany był na październikowej gali FEN 30. We Wrocławiu pokonał po pięciu rundach Wojciecha Wierzbickiego. Potem stał się wolnym zawodnikiem, ale ostatecznie porozumiał się z organizacją w sprawie kolejnych występów.

Czech jest zawodowym mistrzem Polski ISKA. Na gali RCP 3 w Poznaniu w lutym 2019 roku w walce o pas znokautował Adama Kosuta. Nieco wcześniej, bo w grudniu 2018 na MFC 15 w Nowej Soli przegrał z Kacprem Frątczakiem. Zawodnik TKBC Praga to amatorski mistrz Czech w MT. W 2020 roku brał udział w turnieju Oktagon Underground, ale w pierwszej walce uległ zawodnikowi MMA Leosowi Brichcie.

Od czasu FEN 30 w padzierniku 2020 przez dwie gale organizatorzy postawili tylko na MMA. Pojedynek Zadora vs. Sach jest powrotem stójkowej formuły na gale Fight Exclusive Night.

ROZPISKA I INFORMACJE O TRANSMISJI FEN 30

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here