Przemysław Kierpacz zawalczy w małych rękawicach na DFN 6

0
914

Zawodnik i trener KO Bloodline Gym Nysa, Przemysław Kierpacz w lutym 2022 roku wybierze się na Słowację. Konkretnie 12 lutego będziemy mogli zobaczyć go w jednej z walk na gali Dracula Fight Night 6, organizowanej przez byłego mistrza Enfusion, Vladimira Moravcika. Pojedynek na zasadach K-1 w małych rękawicach odbędzie się w limicie do 73 kg. Nie podano jeszcze nazwiska rywala Przemka.

Kierpacz ostatni pojedynek stoczył w maju tego roku, kiedy to na gali King of Kings w Warszawie spotkał się z powracającym do kickboxingu Dmitrijem Varetsem. Walka zakończyła się zwycięstwem w drugiej rundzie reprezentanta Białorusi. W kwietniu nyski fighter zdobył pas zawodowego mistrza Polski WKF, pokonując przez decyzję sędziów Dawida Wilgosa z Siam Gym Goczałkowice-Zdrój. W przeszłości posiadał również tytuły mistrza WKN, a także walczył ze Stefanem Meszarosem o pas zawodowego mistrza Europy WKN.

W ostatnich miesiącach Przemek poświęcił się pracy trenerskiej. Jego zawodnicy z sukcesami rywalizowali na zawodach amatorskich oraz na galach kickboxingu. Warto w tym miejscu wspomnieć min. o Norbercie Muszyńskim, który dwukrotnie zwyciężał na galach FighTTime w Niepołomicach, a dodatkowo zawalczył również na HFO: Solpark II, na której musiał uznać wyższość Dawida Uzarczyka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here