Przy odrobinie szczęścia wrócę w grudniu lub styczniu – Rico Verhoeven

0
1456

Mistrz GLORY w wadze ciężkiej, Rico Verhoeven w ostatnim wywiadzie zdradził nieco więcej na temat swojej przyszłości. Nie chodzi o sprawy rozwodowe czy inne problemy personalne Holendra. W rozmowie z holenderską telewizją czempion królewskiej kategorii wagowej Glory zdradził, że zobaczymy go w ringu na przełomie grudnia i stycznia.

Verhoeven pozostanie nieaktywny od rewanżowego starcia z Badrem Harim. Pojedynek z Marokańczykiem miał miejsce w grudniu zeszłego roku i zakończył się zwycięstwem Verhoevena przez kontuzję rywala. Warto wspomnieć, że również pierwsza walka największych gwiazd kickboxingu na świecie skończyła się również kontuzją. Była to jednocześnie dziewiąta obrona mistrzowskiego pasa przez Holendra.

Obecnie Glory przeżywa restrukturyzację. Najważniejszą informacją z tym związaną jest fakt, że od teraz wydarzenia spod jej szyldu będą dostępne jedynie w systemie pay per view. Wcześniej polscy fani kickboxingu mogli oglądać walki Glory na platformie UFC Fight Pass oraz w telewizji TVP Sport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here