Rafał Dudek poznał rywala na galę South Battle Fight Night

0
1599

Zawodnik i trener Fight House Nowy Sącz, Rafał Dudek (27-14, 12 KO) poznał przeciwnika, z którym spotka się w walce wieczoru gali South Battle Fight Night. Podczas imprezy w Dworku Konckim weteran Enfusion i Glory podejmie francuskiego zawodnika Muay Thai, Jeremy’ego Antonio (53-21, 21 KO). Ponadto na gali zobaczymy Bartosza Hassę czy weterana walk na gołe pięści, Dariusza Rutkowskiego.

Francuz ma na swoim koncie jeden występ w Glory. Podczas gali Glory 64 w Strasburgu przegrał przez TKO w drugiej rundzie z Danim Traore. Po raz ostatni 33-letni Francuz zameldował się w ringu w sierpniu zeszłego roku. Trenujący w Strasburg Thai Boxing fighter przegrał na gali Empire Fight Night z Jonathanem Mayezo, w ramach turnieju organizowanego przez francuską organizację. W przeszłości rywalizował zarówno w K-1 jak i w boksie tajskim. Ma na swoim koncie ponad 70 walk zawodowych, które zebrał podróżując po zachodniej i południowej Europie. Poniżej jego ostatnia walka.

Rafał Dudek ostatni pojedynek stoczył z Mohammedem El Mirem na gali Kickboxing Fight Night 1. Po zastopowaniu wspomnianego weterana Glory, Nowosądeczanin postanowił, że zmieni kategorię wagową i nie będzie dłużej rywalizował w limicie do 70 kg. Pojedynek z Francuzem również odbędzie się w limicie do 75 kg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here