Rafał Dudek vs Zhoria Akopyan II na MGC w Mińsku. Na karcie także Bałanda vs Sitniova -już 29 lutego

0
1380

Rafał Dudek da rewanż Zhorii Akopyanowi, którego pokonał w marcu 2018 roku. Polak okazał się lepszy od Białorusina podczas gali DSF: Twierdza w Nowym Dworze Mazowieckim.

Od tamtej gali Rafał Dudek stoczył dwie walki, w których pokonał Jerzego Wrońskiego i musiał uznać wyższość Jarosława Daschke. Zhoria Akopyan był bardziej aktywny, bo walczył i wygrywał turnieje na FEA w Mołdawii oraz Tatneft w Rosji. W obu tych organizacjach zdoył pasy mistrzowskie. Pokonał też Markko Moisara na gali NR1 Show w Tallinie. Porażka z Rafałem Dudkiem jest jak do tej pory jedyną w zawodowej karierze Białorusina.

Nagranie walki Dudek vs Akopyan znajdziecie poniżej.

Na tej samej gali Kamila Bałanda z klubu Champion Gdańsk zmierzy się z Aleksandrą Sitnikovą. Białorusinka jest triumfatorką tegorocznych Mistrzostw Europy Muay Thai, który odbyły się w jej rodzinnym kraju. Walka odbędzie się w kategorii do 65 kg na zasadach K-1.

Gala Mixed Gladiator Combat będzie łączyła walko na zasadach K-1 z tymi na zasadach MMA, a także Pride. Według tych ostatnich na gali MGC odbędzie się czteroosobowy turniej wagi ciężkiej. MGC odbędzie się 29 lutego w mińskim Falcon Club Arena i będzie transmitowana na platformie FITE.TV.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here