Rafał Smalarz wystąpi na Słowacji

0
757

Podopieczny Sebastiana Kuśtka z klubu Spartan Jasło, Rafał Smalarz ma zaplanowaną walkę na Słowacji. Zawodnik z Podkarpacia wystąpi na łączonej gali organizacji XFN i Youngblood 26 czerwca w Rohoznej. Jak na razie trwają poszukiwania przeciwnika Polaka, walczącego obecnie w wadze ciężkiej.

Informację o planowanym występie Rafała otrzymaliśmy od jego trenera, Sebastiana Kuśtka, a dodatkowo udało nam się ją potwierdzić od organizatora imprezy, Martina Belaka. Jak na razie trwają poszukiwania przeciwnika dla Smalarza, które mają zakończyć się powodzeniem, z racji tego że na rozpisce ma pojawić się rywalizacja w wadze ciężkiej, na czym bardzo zależy organizatorom.

Smalarz obecnie szkoli się do pracy w jednej z umundurowanych służb w naszym kraju. Przebywający na szkoleniu zawodnik ma w swoim dorobku pojedynek zawodowy na gali HFO: Spartan Night w Jaśle. Podczas imprezy w swoim mieście znokautował Kamila Serafinowicza z warszawskiego Uniq Fight Club. W ostatnim czasie skupił się na rywalizacji amatorskiej podczas Warszawskiej Grandy na Pięści i Giry, na której walczył w wadze ciężkiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here