Raul Catinas z COVID-19! Nowy rywal Martina Pacasa

0
1511

Miał być wielki powrót, a wyszła kwarantanna. Gwiazda organizacji Superkombat, Raul 'Iron’ Catinas zaraził się koronawirusem i jego debiut w Glory odwlecze się w czasie. Bardzo szybko znaleziono zastępstwo dla Rumuna. Nowym przeciwnikiem byłego mistrza KOK, Martina Pacasa będzie znany z gal Enfusion, Muhammed Balli.

Catinas miał powrócić do kickboxingu po pięciu latach przerwy. Po zakończeniu swojej przygody z kickboxingiem Rumun wziął się za MMA, w którym stoczył jedną walkę. Na gali Superkombat w Turynie pokonał przez techniczne poddanie w dość kontrowersyjnych okolicznościach znanego polskiego journeymana, Janusza Dylewskiego. Później zniknął z ringów, szkoląc się w szwedzkim Allstar Gym. W zeszłym roku podpisał kontrakt z Glory, ale organizacja nie zrobiła żadnej gali, w której planowano udział Rumuna.

Nowym rywalem Martina Pacasa będzie wspomniany Marokańczyk, Muhammed Billi. W zeszłym roku pokonał przez decyzję sędziów Nidala Bchiriego. Wcześniej rozprawił się z Fredem Sikkingiem i Mariusem Munteanu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here