Regian Eersel obronił tytuł na ONE: Fists of Fury III (WYNIKI) (WIDEO)

0
936

W piątek miała miejsce premiera rozpiski ONE Championship: Fists of Fury III. Na sześć pojedynków 2 z nich stanowiły pojedynki na zasadach uderzanych. W głównej walce Regian Eersel bez większych problemów pokonał Mustaphę Haidę i zachował pas do 170 funtów w kickboxingu.

Eersel największą różnicę robił swoimi kopnięciami na głowę i kolanami, czego absolutnie należało się spodziewać. Do tego, kiedy udawało się zapędzić rywala blisko siatki, dokładał jeszcze kombinacje rękami. Być może pojedynek byłby ciekawszy, gdyby Haida nie salwował się klinczem w wielu sytuacjach podbramkowych. Włoch miał swoje momenty i kilka dobrych akcji pięściarskich, ale nie był wystarczająco blisko, aby zagrozić zawodnikowi z Amsterdamu.

W co-main evencie Janet Todd pokonała Almę Juniku i wysłała czytelny sygnał, że chce zdobyć swój drugi pas ONE. Pierwszy Amerykanka zdobyła w kickboxingu, a drugim celem jest mistrzostwo w MT. Todd posłała nawet na deski Australijkę, która nie za bardzo miała pomysł, jak przedostać się bliżej. Ostatecznie skończyło się na jednogłośnej decyzji.

Wideo ze skrótami z walk:

Wyniki walk uderzanych na ONE Championship: Fists of Fury III (19 marca, Singapore Indoor Stadium):
170 lbs: Regian Eersel pok. Mustapha Haida przez decyzję – o pas KB
115 lbs: Janet Todd pok. Alma Juniku przez decyzję – MT

pozostałe walki:
125 lbs: Hiroshi Minowa pok. Alex Silva przez decyzję (niejednogłośnie)
125 lbs: Jenelyn Olsim pok. Maira Mazar przez poddanie 3R (ninja choke)
135 lbs: Roshan Mainam pok. Aziz Calim przez poddanie 1R (duszenie zza pleców)
135 lbs: Yong Hu pok. Yodkaikaew Fairtex przez decyzję

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here