Rewanż! Batra vs. Królik na Wotore 5 (WIDEO)

0
1434

Organizacja Wotore planuje już swój kolejny event, który ma mieć miejsce wiosną tego roku. Ogłoszono już jedno z głównych zestawień. W rewanżowym pojedynku zmierzą się Michał Królik i Bartosz Batra.

Starcie odbędzie się oficjalnie na zasadach Wotore, ale będzie on wyglądał podobnie jak styczniowa walka Artura Saładiaka z Adamem Trzpiołą tj. bez akcji powiązanych z parterem. Reszta natomiast zostaje podtrzymana i będzie przypominać walkę w lethwei (wszelkie kopnięcia, ciosy, uderzenia glową, rzuty itd.).

Panowie mieli ze sobą okazję rywalizować w październiku 2020 na gali Genesis. Tamten pojedynek odbywał się według zasad boksu na gołe pięści rozszerzonego o łokcie. Wówczas po trzech rundach decyzją wygrał Królik.

Wideo z walki:

Był to do tej pory ostatni występ Batry, z kolei „Matrix” od tamtej pory dwukrotnie wystąpił zawodowo w boksie, a także wrócił do kickboxingu przy okazji listopadowego KFN 2, gdzie wygrał z Maciejem Zembikiem.

Bartosz Batra to utytułowany zawodnik boksu tajskiego, taekwondo i kick-boxingu. Mierzący 170 cm i ważący 65 kg Batra stoczył 57 walk zawodowych, z czego 41 wygrał. Mistrz świata amatorów K-1 w kick-boxingu, jako zawodowiec m.in. mistrz Europy oraz mistrz Polski IPCC. Brązowy medalista mistrzostw świata, dwukrotny wicemistrz Europy oraz czterokrotny mistrz Polski w teakwondo. 36-letni zawodnik reprezentuje KO Gym Poland.

Michał „Matrix” Królik w karierze zawodowej stoczył 49 walk, z czego 42 wygrał. Zawodowy mistrz świata kick-boxingu WAKO PRO. Trzykrotny zawodowy Mistrz Polski i dwukrotny międzynarodowy zawodowy mistrz Polski w K-1. Mierzący 169 cm i ważący 65 kg „Matrix” wygrał walkę na gołe pięści z Bartoszem Batrą na gali Genesis, przez jednogłośną decyzję sędziów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here