Rewanż! Czy Groenhart odbierze znowu tytuł Doumbe?

0
1593

Glory ogłosiło datę kolejnej tegorocznej gali. Studyjna impreza oznaczona numerem 76 odbędzie się 28 marca w Lint pod Antwerpią. Walką wieczoru będzie walka unifikacyjna w kategorii do 77 kg między mistrzem Cedrikiem Doumbe, a posiadaczem pasa tymczasowego Murthelem Groenhartem.

Będzie to pojedynek rewanżowy. W 2017 roku w Chicago Holender odebrał pas Francuzowi po niejednogłośnej decyzji po pięciu rundach. Ostatni czas Doumbe ma jednak naprawdę niesamowity. Od porażki (także niejednogłośnie) z Alimem Nabiyevem w marcu 2018 wygrał 5 walk z rzędu, w tym 4 przed czasem. W tym okresie odzyskał tytuł z Harutem Grigorianem i obronił go w rewanżu z Nabiyevem (obu nokautując). Groenhart natomiast walczył w kratkę, przeplatając wygrane z porażkami. W ostatnim pojedynku zdobył pas tymczasowy, w październiku nokautując Troja Jonesa w 2 rundzie.

Glory zrobi imprezę w Belgii po raz trzeci w swojej historii. Organizacja reklamuje, że odbędzie się w Antwerpii, ale tak naprawdę będzie to gala studyjna w kompleksie AED Studios w Lint, nieopodal największego portowego miasta w Europie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here