RFN: Durski, Dąbkowski i Małszycki wygrywają w Pabianicach

0
1354

W sobotni wieczór w Pabianicach miała miejsce gala Real Fight Night. Podczas eventu organizowanego przez Krystiana Klucznego miały miejsce trzy pojedynki zawodowe w formule K-1. W co-main evencie reprezentant Pretorium Poznań, Jędrzej Durski pokonał Michała Saramonowicza z KSW Alien Łódź, a wcześniej swoje walki wgrywali: Denis Dąbkowski z Jenel Fight Club i Tomasz Małszycki z Uniq Fight Club.

Saramonowicz zastąpił kontuzjowanego Bartłomieja Wydrę w pojedynku z podopiecznym Rafała Gabrysiaka. Pojedynek przebiegał pod dyktando Durskiego, który kąsał schowanego za podwójną gardą rywala i znajdował miejsce na lokowanie kolan i niskich kopnięć. Poznański zawodnik w swoim stylu szedł do przodu, rozpuszczając ręce i nogi. Łodzianin w trzeciej rundzie nieco się otworzył i zaczął trafiać pojedynczymi ciosami pięściarskimi. Było to za mało by urwać rundę bardziej aktywnego rywalowi. Sędziowie zgodnie orzekli, że wszystkie rundy wygrał podopieczny Rafała Gabrysiaka, który dopisał kolejną wiktorię do swojego rekordu.

Podopieczny Kamila Jenela, Denis Dąbkowski pozostaje niepokonany po walce z Maciejem Grabskim z Aligatores Fight Club Warszawa. Reprezentant Śląska pokonał trenowanego przez Rafała Korczaka zawodnika niejednogłośną decyzją sędziów. Tym samym Denis zapisuje trzecie zawodowe zwycięstwo na swoim koncie, pozostając niepokonany na zawodowym ringu. W pierwszej walce zawodowej w formule K-1 zawodnik Uniq Fight Club, Tomasz Małszycki pokonał jednogłośną decyzją sędziów Karola Rubina z Makarewicz Team Fight Club. Pojedynek podobał się publiczności, która

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here