RISE z dwoma dużymi galami jesienią

0
778

Podczas niedzielnego eventu RISE 140 w tokijskiej Korakuen Hall organizatorzy ogłosili daty dwóch dużych gal spod znaku RISE World Series. Odbędą się na nich pierwsze fazy zaplanowanych turniejów do 63 i 55 kg.

Pierwsza gala będzie miała miejsce w Yokohamie, w świeżo wybudowanej PIA Arenie. W sierpniu obiekt ochrzci RIZIN podczas gal numer 22 i 23, a RISE odwiedzi 10-tysięczny obiekt 11 października. Trzy tygodnie później, 1 listopada organizacja powędruje na południe wyspy Honshu, do Osaki, do znanej widzom z zeszłego roku Edion Areny.

Japoński promotor zaplanował na ten rok dwa turnieje GP, które miały rozpocząć się w kwietniu, ale z powodu epidemii COVID-19 trzeba było przekładać gale. 12 lipca, po prawie pięciu miesiącach przerwy, udało się wrócić ze specjalnym telewizyjnym eventem RISE on Abema. Tydzień później natomiast, z ograniczonym udziałem publiczności, rozegrano numerowaną imprezę RISE 140.

Nie wiadomo jak do października zmieni się sytuacja epidemiologiczna w Japonii, oraz czy większej zmianie ulegną regulacje dotyczące wjazdu do Japonii. Niemniej należy spodziewać się dużych zmian w obsadach GP, które podawaliśmy TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here