RIZIN.27 przeniesione do Nagoyi. 7 gal w 2021

0
854

RIZIN Fighting Federation zorganizowało konferencję dotyczącą najbliższej, marcowej gali RIZIN.27, które odbędzie się jednak w Nagoyi. Najważniejsza rzecz to odłożenie debiutu w Tokio. Event w Tokyo Dome jest cały czas w planach, ale w marcu organizacja po pięciu latach wróci do Nippon Gaishi Hall.

Jeszcze nie wiadomo, kto wystąpi, ale w następnym tygodniu rozpiska powinna zostać podana w dużej części. Nobuyuki Sakakibara planuje przynajmniej siedem głównych gal, ale chce także rozszerzyć ofertę o mniejsze wydarzenia, idące w stronę bardziej lokalnych rozwojówek. Nie są wykluczone również gale studyjne, jak i używanie Youtube jako platformy streamingowej.

Planowane daty to 21 marca (RIZIN.27 przesunięte o tydzień od pierwotnej daty), kwiecień (Yokohama albo Tokyo Dome), maj (Osaka), lipiec, wrzesień, październik/listopad i grudzień (sylwester). Pamiętajmy też o pogłoskach o czerwcowej łączonej imprezie z K-1, z Takeru vs. Tenshin, gdzie może wystąpić również Floyd Mayweather jr. który na Instagramie potwierdził występ w Japonii).

Co ciekawe, data RIZIN.27 koliduje z pierwszym dniem K’FESTA w Tokyo Garden Theatre. Będzie to powrót do największego miasta prefektury Aichi od października 2019, oraz do Nippon Gaishi Hall od kwietnia 2016. Będzie tam limit do 5000 widzów ze względu na stan wyjątkowy spowodowany pandemią COVID-19.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here