Rodtang chce walki z Demetriousem Johnsonem!

0
792

Mistrz ONE Championship w Muay Thai, Rodtang Jitmuangnon nie ma sobie równych w klatce i ringu singapurskiej organizacji. Taj coraz częściej przebąkuje o rywalizacji w innych sportach, które są promowane podczas wydarzeń spod szyldu ONE. Teraz Rodtang wziął za cel jednego z najlepszych zawodników w historii MMA, Demetriousa Johnsona. Taj chciałby się spotkać z Amerykaninem w kickboxingu.

A wszystko zaczęło się od tego, że Johnson zdradził w rozmowie z mediami chęć rozpoczęcia rywalizacji w drugim sporcie. Amerykanin wskazał na kickboxing, w którym chciałby się realizować równolegle do MMA. Nie wiadomo jaki wpływ na jego decyzję miała ostatnia walka z Adriano Moraesem, która zakończyła się porażką przed czasem.

Właśnie po takiej deklaracji swoje trzy grosze do całej sprawy postanowił dorzucić Rodtang. Mistrz wagi muszej Muay Thai w ONE powiedział, że z największą przyjemnością zawalczy z Johnsonem. Jednocześnie w bardzo ciepłych słowach wypowiadał się o potencjalnym przeciwniku. Według Taja miałby on przewagę nad nim pod względem szybkości i pracy na nogach. Rodtang uznał, że bardzo trudno byłoby mu znokautować Amerykanina.

Od dłuższego czasu o walkę z ‘Mighty Mousem zabiega mistrz ONE Super Series w wadze muszej na zasadach kickboxingu, Ilias Ennahachi. Jego zabiegi jak na razie spełzły na niczym, ale kto wie co wymyślą dla Johnsona głównodowodzący singapurską organizacją. Jak na razie mamy deklaracje dwóch fighterów, którzy chcą walczyć z Jankesem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here