Rodtang ma dwa warunki przed rewanżem z Tenshinem

0
2126

Nadchodzący pojedynek pomiędzy Rodtangiem i Petchdamem elektryzuje fanów Muay Thai na całym świecie. Tajowie spotkają się na gali ONE: No Surrender. W wywiadzie, którego udzielali obydwaj zawodnicy poruszono kwestię rewanżu mistrza ONE w wadze muszej z Tenshinem Nasukawą. Reprezentant Jitmuangnon Gym nie wyklucza takiego starcia ale stawia warunki.

Pojedynek pomiędzy mistrzem ONE Championship w wadze muszej i japońską supergwiazdą sportów walki miał miejsce w czerwcu 2018 roku. Nie obyło się bez kontrowersji. Walka była niezwykle wyrównana i potrzebna była runda dodatkowa. Temat ich rewanżowej walki wracał co chwilę na zagranicznych forach traktujących o kickboxingu. Obydwaj rozwijają kariery w innych organizacjach, chociaż fani liczą, że Japończyk zasili szeregi ONE Championship. Jakie warunki stawia Rodtang, by doszło do rewanżu?

Reprezentant Tajlandii dopuszcza myśl o drugiej walce z Nasukawą o ile ten drugi podpisze kontrakt z singapurską organizacją. To pierwszy warunek. Natomiast drugim ultimatum, jakie stawia w kontekście tej walki Taj jest rywalizacja w rękawicach do MMA.

Obydwaj od czasu ich pierwszej potyczki na gali RISE stali się wielkimi gwiazdami. Japończyk podpisał kontrakt z organizacją Rizin, w której rywalizuje w kickboxingu, MMA a nawet w boksie. Tenshin walczył w pojedynku pokazowym z Floydem Mayweatherem jr, który zakończył się jego sromotną klęską. Natomiast Rodtang podpisał kontrakt z ONE Championship, w której pokazuje kunszt swojego Muay Thai w starciach z farangami. Singapurski gigant pozwolił na wypromowanie Taja na całym świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here