Roman Kryklia będzie bronić tytułu ONE w grudniu

0
1578

Przy okazji premiery trzeciej części gali ONE Championship: Inside the Matrix, ogłoszono oficjalnie zmianę nazwy eventu, który odbędzie się 4 grudnia, a także main event. Podczas imprezy ONE: Big Bang w walce wieczoru Roman Kryklia przystąpi do pierwszej obrony pasa kickbokserskiego.

Ukrainiec to weteran światowych ringów. Wygrywał m.in. turniej K-1, FEA, Yangames, czy Kunlun. W debiucie w ONE w listopadzie 2019 w pojedynku o pas skończył przed czasem Tarika Khbabeza. teraz jego rywalem będzie inny utytułowany europejski kickbokser Murat Aygun. Turek ma w dorobku pasy ISKA, HEAT, Mix Fight Championship i WFL. W lutym zadebiutował wygraną w Enfusion. W Eindhoven miał rywalizować o pas z Levim Rigtersem, ale Holender nie dogadał się ze współpromotorami, więc Aygunowi został superfight z Mohamedem el Bouchaibim.

Gala wcześniej miała nazywać się „Winds of Change” i według pierwotnej rozpiski miała mieć miejsce poza Singapurem. Na razie jednak nie wiadomo nic odnośnie lokalizacji i kolejnych zestawień. Krążą pogłoski, że gala ma zdecydowanie bardziej skupić się na pojedynkach stójkowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here