Rosjanie wracają w lipcu na gali ONE 159

0
477

Od przełomu lutego i marca i inwazji Rosji na Ukrainę, uczestnictwo rosyjskich zawodników na galach ONE było niemożliwe. Działo się tak ze względu na ustalenia rządu singapurskiego, zakazującego obywatelom Federacji wjazdu na teren kraju. Od lipca jednak Rosjanie wracają na rozpiski ONE Championship, począwszy od eventu numer 159.

Na ONE 159 22 lipca, zobaczymy pięciu obywateli FR, w tym aż trzech na karcie głównej. W main evencie o pas MMA w wadze do 205 funtów Reiner de Ridder zmierzy się z Witalijem Bigdaszem. Władimir Kuzmin po udanym debiucie w lutym, w walce na zasadach MT skrzyżuje rękawice z Muangthaiem. Taj po szalonej walce z Liamem Harrisonem przegrał w 1. rundzie na ONE 156. Wielokrotny mistrz świata i Europy IFMA, Asłanbiek Zikriejew w kickboxingu będzie walczyć z Peimianem Zhangiem.

Na karcie wstępnej z kolei w MMA Marat Gafurow zawalczy z Arielem Sextonem, a w MT Islam Murtazajew stawi czoła Sinsamutowi. Taj na ONE: X sensacyjnie znokautował Nieky’ego Holzkena. Murtazajew z kolei znany jest z KO na gali KOK w Walencji, które spowodował… tornado kickiem!

Z innych uderzanych atrakcji, co-main eventem będzie walka o pas MT kobiet do 115 funtów, w którym Janet Todd walczyć będzie z Larą Fernandez. Stawką będzie tymczasowy tytuł, bowiem Allycia Rodriguez na razie nie może go bronić. Todd to mistrzyni ONE w tej wadze, ale w kickboxingu. Hiszpanka z kolei ma na koncie pasy ISKA i WBC, oraz jest medalistką ostatnich MŚ IFMA.

INFORMACJE I ROZPISKA GALI ONE 159

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here