Rosyjski marynarz wpłynie na amerykański ring

0
841

Niepokonany w walkach na gołe pięści, Jewgienił 'Marynarz’ Kurdanow podpisał kontrakt z amerykańską organizacją BKFC. Mający na koncie cztery zwycięstwa w boksie bez rękawic fighter podpisał kontrakt na wyłączność, opiewający na kilka walk lub lat, w zależności co zdarzy się wcześniej. Nie podano więcej szczegółów do publicznej wiadomości.

Noszący pseudonim 'Marynarz’ wojownik urodził się w 1994 roku na Krymie. Sportem zainteresował się w wieku 10 lat. Jak każdy młody chłopak zaczynał od piłki nożnej i siatkówki. Niestety przy jego niespecjalnym wzroście kariera w tej drugiej dyscyplinie nie była mu pisana. W wieku 14 lat zainteresował się zapasami jednak szybko się zniechęcił. Na jego szczęście powstała sekcja pięściarska niedaleko jego miejsca zamieszkania, do której niezwłocznie się zapisał. W wieku 17 lat wygrał mistrzostwa Krymu w boksie olimpijskim i w tym samym roku zajął piąte miejsce w krajowym czempionacie. Jego pseudonim jest związany z odbyciem zasadniczej służby wojskowej w marynarce Federacji Rosyjskiej. Po zakończeniu służby udał się do Moskwy, gdzie w świat walk na gołe pięści wprowadził go mistrz Muay Thai, Jarosław Remyga.

Wśród jego przeciwników, których notabene pozostawił w pokonanym polu, znalazł się znany z pojedynku z Mateuszem Gamrotem na gali KSW: Road to Wembley, Marif Piraev. Ponadto walczy w organizacji Top Dogs Fighting Championship, gdzie jego walka z Zeliemchanem Puliemietczikiem wykręciła ponad 13 milionów odsłon w serwisie Youtube. Zobaczcie sami walki 'Marynarza’ oczekując na datę debiutu w organizacji Davida Feldmana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here