Rozkład jazdy czyli z kopa w weekend (18-20 czerwca)

0
2708

Tym razem bardzo różnorodnie… miejscami aż za bardzo. Tradycyjnie są gale w Japonii, są walki w Tajlandii, gdzie odbywa się najciekawsze wydarzenie weekendu, czy też bardzo ciekawy klatkowy event w Polsce.

PIĄTEK 18 CZERWCA:

Start już w piątek od godziny 11:00. W tokijskiej Korakuen Hall RISE 150, a w daniu głównym walka o pas w limicie -65 kg między Kosei Yamadą a mistrzem Japonii WBC MT Katsukim Kitano. W co-main świetnie zapowiadające się starcie między Tsukuru Midorikawą a Hirakatsu Miyagim. Transmisja za darmo w Abema.tv, bez VPN.

Od godziny 19:00 w Mysłowicach gala Silesian MMA 3, a na niej nie tylko pojedynki w mieszanych sztukach walki. Na zasadach K-1 w klatce zobaczymy m.in. Dominikę Filec, Katarzynę Jaworską, Tomasza Brotonia, Dominika Parola, Dariusza Rutkiewicza czy Mateusza Kopcia. Widowisko to obejrzeć będzie można w PPV. Rozpiska na oficjalnej stronie organizacji.

SOBOTA 19 CZERWCA:

Od godziny 2:00 gala XFN 371 w Tulsie. W Stanach Zjednoczonych zobaczymy m.in. znanego z Glory i Bellatora Petera Stanonika. Wystąpi również inny były fajter Glory Randy Blake. Transmisja w UFC Fight Pass.

NIEDZIELA 20 CZERWCA

Od 3:00 czasu polskiego najbardziej niecodzienne wydarzenie w sportach walki. Full Metal Dojo w końcu wraca z Fight Circus vol 3: Fisting for Dollars. Podczas gali w Tajlandii w programie m.in. walka w budce telefonicznej, boks syjamski (2×2, fajterzy połączeni ze sobą), pojedynek na same kopnięcia, czy walka 2 vs. 1. Relacja za darmo na camsoda.com. Kto otrzyma złote bongosy za zwycięstwo? Przekonajcie się!

Na „dobitkę” po trudnym weekendzie Shoot Boxing 2021 act. 3. W Korakuen Hall w akcji m.in, jedna z największych obecnie gwiazd organizacji Kaito Ono, a także Hiroki Kasahara. Gala w PPV TUTAJ.
Rozpiska:
Kaito Ono vs. Sho Kogane
Hiroki Kasahara vs. Kyohei Furumura
Kiyoaki Murata vs. Mohan Maharjan
Shota Tezuka vs. Ryuta Inoue
Genki vs. Kotaro Yamada
Misaki Morita vs. Eriko
Yuki Sakamoto vs. MAX Yoshida
Takahiro Okuyama vs. Yoshimitsu Murata

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here