Saki, Szpilka, Kołecki – Martin Lewandowski mówi o potencjalnych rywalach Tomka Sarary

0
1098

W sobotę oficjalnie poinformowano, że jeden z najlepszych polskich kickboxerów, Tomasz Sarara podpisał kontrakt z organizacją KSW i będzie walczył w formule MMA. Równolegle krakowski kickboxer zamieścił na swoim kanale w serwisie Youtube film, na którym rozmawia z Martinem Lewandowskim odnośnie swoich potencjalnych rywali. Co ciekawe przewija się tam kilka ciekawych nazwisk, a najciekawszym jest legendarny Gokhan Saki, obecnie związany kontraktem na walki w MMA z UFC.

Zapytany przez Tomka jeden z współwłaścicieli KSW, Martin Lewandowski powiedział, że świetnym zestawieniem byłaby walka Sarara vs Saki. Jednocześnie jeden z szefów KSW rozwiał wątpliwości, jakoby ta walka miała miejsce w niedalekiej przyszłości. W rozmowach z managerem Turka dowiedział się, że owszem kontrakt z UFC został tak jakby zawieszony. Saki dostał wolną rękę na walki w innych formułach, ale jeśli chodzi o MMA to może pojedynkować się jedynie dla amerykańskiego giganta. Jednocześnie Lewandowski nie wyklucza, że taka walka interesuje KSW. Sarara natomiast wypowiada się o takiej walce z ogromnym entuzjazmem mówiąc wprost, że to dla niego walka marzeń.

Jednocześnie szef KSW wskazuje, że są na rynku polskim zawodnicy, z którymi chętnie widziałby Tomasza Sararę. Padają nazwiska Izu Ugonoha, Artura Szpilki i nieokreślonych jeszcze zawodników spoza naszego kraju, których listę stworzył dyrektor sportowy KSW, Wojsław Rysiewski. Sam Sarara wskazuje, że ciekawą walką byłoby również jego zestawienie z Szymonem Kołeckim. Lewandowski jednak studzi zapędy Tomka, że na ten moment jeszcze nie jest to dobry przeciwnik na rozpoczęcie przygody z KSW. Poniżej jeszcze cały materiał Tomka. Nie zapomnijcie obejrzeć i zasubskrybować, jeśli jeszcze nie subskrybujecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here