Sam-A broni tytułu na ONE Championship: Reign of Dynasties (WYNIKI) (WIDEO)

0
1105

Sam-A nie oddał swojego pasa MT ONE Championship w wadze słomkowej. Taj na gali „Reign of Dynasties” 9 października w Singapurze nie dopuścił do decyzji w konfrontacji z Joshem Tonną i zakończył sprawę przez techniczny nokaut w drugiej odsłonie.

Sam-A jak przystało na niego, zaczął dość powoli i wręcz oddał nieco rywalowi pole. Widać było jednak dużą świadomość własnych umiejętności, bo nadal zawodnik Evolve MMA świetnie i szybko kopał. Dopiero jednak w drugiej odsłonie pokazał pełnię umiejętności i firmowe kontry. Jedna z nich, lewym prostym, posłała Australijczyka na deski. Niedługo potem Tonna został wyliczony po raz drugi, tym razem dość dyskusyjnie – najpierw pretendent zablokował trzy bardzo mocne haje, a potem został wycięty. Trzeci knockdown był bardzo podobny do pierwszego, a więc kontra lewym prostym, prosto w szczękę. Wszystko to działo się w rundzie numer 2.

Była to jedyna walka uderzana na tej gali. W Singapurze przeważały pojedynki MMA, więc tym razem zdecydowano się na postawienie klatki. Nie brakowało jednak efektownych nokautów. W teoretycznie grapplerskim co-main evencie Reece McLaren kolanem na korpus znokautował Aleksiego Toivonena.

Amir Khan natomiast zaskoczył krótkim łokciem w klinczu Rahula Raju.

Kolejna gala ONE Championship 16 października. Zobaczymy tam m.in. konfrontację Sagetdao z Hirokim Akimoto.

Wyniki walk uderzanych na gali ONE Championship: Reign of Dynasties (9 października 2020, Singapur):

125 lbs: Sam-A Gayianghadao pok. Josh Tonna przez TKO 2R (3 knockdowny w rundzie) – o pas MT

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here