Seminarium z Dmitrijem Warecem i Jurijem Bułatem w Warszawie

0
1220

W sobotę 22 maja, czyli dzień po gali King of Kings w Warszawie odbędzie się seminarium kickboxingu i muay thai z uczestnikiem gali Dmitrjem Warecem oraz jego trenerem Jurijem Bułatem. Warec to najbardziej utytułowany zawodnik w rozpisce z wieloma walkami i sukcesami m.in. w Tajlandii, a Bułat to światowej klasy specjalista, wielokrotny mistrz świata w MT.

Warec dzień wcześniej na gali zmierzy się z Przemysławem Kierpaczem. W jednym z naszych newsów zawodnika z Grodna przedstawiliśmy następująco:

Białorusin to prawdziwy weteran muay thai i kickboxingu – zwycięzca turniejów Topking World Series i W5. W Tajlandii znokautował m.in. posiadacza tytułów WBC MT i WMC Kema i mistrza Channel 7 Rungravee. Bił się również z takimi gwiazdami jak Yodwicha, Jimmy Vienot oraz Pakorn. Na zasadach K-1 pokonywał m.in. znanego z DSF Jurija Żukowskiego oraz Sierhija Kuliabę. Warec ma na koncie też dwie walki z Tomaszem Makowskim (wygrana i NC), starcie o pas ISKA i wygraną w mistrzostwach Europy IFMA.

Jego trener, Jurij Bułat to wielokrotny amatorski mistrz świata w muay thai. Trzykrotnie zdobywał Puchar Świata i 10 razy mistrzostwo kraju. Trenował również kadrę Białorusi na zawody IFMA. Jako zawodowiec był pretendentem do tytułu ME WKN w muay thai. W 2006 roku doszedł do finału turnieju wschodnieuropejskiego K-1 MAX. Pokonał m.in. Abdallaha Mabela, czy Petro Nakoniecznego (zwycięzcę turnieju K-1 MAX z warszawskiego Torwaru z 2008 roku).

INFORMACJE O SEMINARIUM

KIEDY: 22 maja 2021

GDZIE: Garuda Muay Thai Gym, Nasielska 14, Warszawa

O KTÓREJ:
Sesja 1: 10:00-11:30
Sesja 2: 12:30-14:00
Sesja 3: 15:00-16:30


ZA ILE: Cena pojedynczej sesji to 50 zł, natomiast całego seminarium to 120 zł.

Liczba miejsc limitowana (20 uczestników). Kontakt pod numerem 725 559 559 (Dmitrij Kartel)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here