SENSACJA! Liam Nolan zdetronizował jednego z najlepszych! (wideo)

0
2096

Brytyjski zawodnik Muay Thai, Liam Nolan w niedzielny wieczór dokonał niemożliwego. Reprezentant Knowless Academy zdobył pas mistrza świata WBC Muay Thai pokonując na gali Real Fighters: A night 2 remember słynnego Youssefa Boughanema. Pojedynek był walką wieczoru i odbił się szerokim echem w świecie boksu tajskiego.

Liam Nolan to weteran ONE Championship, w którym toczył pojedynki na zasadach boksu tajskiego i kickboxingu. W swoim dorobku ma tytułu mistrza IKF oraz organizacji ROAR. Sporty walki zaczynał od wushu oraz taekwondo, ale z czasem przestawił się na boks tajski.

Youssef Boughanem mający ponad 200 walk na koncie belgijski zawodnik Muay Thai, uważany za jednego z najlepszych na świecie i jednego z najlepszych farangów w historii. Do niedawna posiadał pas WBC Muay Thai, dokładnie do niedzielnego wieczora. Wcześniej rywalizował wielokrotnie na stadionie Lumpinee, którego był mistrzem, czy w organizacji Thai Fight. Poniżej niedzielna walka, która jak to w przypadku gal w Holandii, nie była transmitowana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here