SENSACJA! Nieky Holzken znokautowany na ONE X! (wideo)

0
1638

Legenda światowego K-1, Nieky Holzken został zastopowany przez Sinsamuta Klinmee. Pojedynek był częścią pierwszej karty trwającej gali ONE X. Koniec nastąpił w drugiej rundzie po prawym krzyżowym wyprowadzonym przez Taja. Transmisja w telewizji Fightklub i na oficjalnym kanale Youtube organizacji.

Początek walki nie zwiastował kłopotów Holendra. Holzken zaskoczył przeciwnika siłą niskich kopnięć, które ewidentnie odczuwał Taj. Po jednym z nich nawet na moment Sinsamut dał poznać, że noga zaczyna odmawiać posłuszeństwa. Holender trafił obrotówką na korpus rywala, jednocześnie nie ustrzegając się błędów. Pojedynczy prosty łokieć i cios podbródkowy dosięgły głowy Holzkena. Sinsamut odpowiadał również kopnięciami na korpus i na uda, które wydawały się nie robić wrażenia na reprezentancie Niderlandów.

W drugiej rundzie Holzken zaczął od niskich kopnięć, jednocześnie coraz częściej dając się trafiać lewym prostym Taja. Sinsamut sukcesywnie lokował lewy na głowie Holendra, dokładając middle i kolana na korpus, a nawet wycinając przeciwnika. Po prawym sierpowym w okolice ucha Holzken się odsłonił, a dosłownie dwie sekundy później prawy krzyżowy posłał byłego mistrza Glory na deski. Pojedynek zakończył się wyliczeniem legendarnego Holzkena.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here