Serce za Arkiem, ale niech wygra lepszy – Rafał Dudek o rewanżu Wrzosek vs Hari

0
607

Sercem za Arkiem, ale niech wygra lepszy. Mający dwie walki w Glory, Rafał Dudek na naszą prośbę pokusił się o wytypowanie przebiegu rewanżowego pojedynku pomiędzy Arkadiuszem Wrzoskiem i Badrem Harim.

– Wszyscy widzieli jak wyglądała pierwsza walka Arka z Badrem. Nie uważam, żeby nie wiedział co robi wracając tak szybko po kontuzji bicepsa. Hari to bardzo doświadczony zawodnik, wielka gwiazda kickboxingu i ma najlepszych fachowców wokół siebie. Również tych zajmujących się zdrowiem. Pytanie tylko, czy Hari jest zdrowy. Ma swoje lata a lista jego kontuzji, jakie odnosił w walkach jest długa. Myślę, że wyjdzie zdrowy do rewanżu z Arkiem. Sam Arek na pewno nie uniknie stresu. Wiem, że z Polski wybiera się liczna grupa jego kibiców, z Beneluksu również, ale to Hari jest światową gwiazdą. Kibice na pewno będą po stronie Badra. Fakt, większa presja spoczywa na barkach Marokańczyka, ale Arek na pewno też się stresuje. Każdy zawodnik ma to samo. Tylko głupiec się nie stresuje przed walką. Widziałem, że Arek solidnie przepracował okres przygotowawczy, więc ten stres będzie na pewno mniejszy niż w przypadku pierwszej potyczki. Myślę, że sama walka będzie wyglądać podobnie jak pierwsze starcie. Według mnie Badr będzie nacierał, a Arek zostanie zepchnięty do defensywy. Nie sądzę, by ktoś przypuszczał, że może to się skończyć jak za pierwszym razem. Oczywiście wszyscy byśmy sobie tego życzyli, ale w wadze ciężkiej i to na najwyższym poziomie w Glory bardzo trudno jest wykonać dwa razy ten sam trick. Komu kibicuje? Jestem rozdarty. Znam Badra już z 10 lat, z drugiej strony Arek jest Polakiem i zawsze kibicuje się swoim. Dla mnie niech wygra lepszy, ale sercem jestem za Arkiem.– skwitował Dudek.

Galę Glory 80 będzie można obejrzeć w systemie PPV. Koszt dostępu to 20 euro, a transmisja będzie dostępna w internecie na stronie gloryfights.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here